Grąžinkite automobiliui prekinę išvaizdą!

Automobilių bamperiai be estetinės savo funkcijos taip pat atsakingi už smūgių sugėrimą susidūrimų metu. Estetikos sumetimais jie yra padengiami plastiku, kuris ne tik lengvai pažeidžiamas, bet ir nėra pigus. Daugeliu atvejų užtenka nedidelio susidūrimo tam, kad bamperis deformuotųsi, įskiltų ar sulūžtų. Bamperio įbrėžimai – dažnas reiškinys, išdarkantis automobilio eksterjerą. Bamperių remontas Klaipėdoje nėra brangus, bet gali žymiai pakeisti automobilio išvaizdą.

Akcentuojame: naujo neoriginalaus bamperio kokybė dažnai neprilygsta originaliam. Be to, neoriginalus naujas bamperis kainuoja ganėtinai brangiai. Kiekvieną kartą bamperiui įskilus, ar jį nubrozdinus bamperio keitimas būtų nepateisinamai brangus. Tuo labiau, kad originalus bamperis kokybės prasme visada yra geresnis. Dėl šios priežasties dažniausiai rekomenduotinas bamperio remontas, kuris yra sąlyginai nebrangus ir efektyvus būdas sugrąžinti automobiliui prekinę išvaizdą. Profesionalus galinio ar priekinio bamperių remontas bei išmintingai atlikti automobilio dažymo darbai suteikia jūsų automobiliui antrą kvėpavimą. Registruokitės nemokamai konsultacijai!

Registracija bamperių remontui

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00;
Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.

Automobilio registracija: Bamperių remontas Klaipėdoje

Bamperių remontas, Klaipėda.
Nemokama registracija internetu.
Pasirinkite Jums tinkamą atvykimo į autoservisą laiką.

Proservisai – profesionalus bamperių remontas Klaipėdoje

Vienas iš labiausiai paplitusių darbų dabartiniuose autoservisuose. Taip yra, nes bamperių remontas dažniausiai reikalingas ne dėl to, kad bamperis nusidėvi kaip detalė, o dėl to, kad yra labiausiai pažeidžiama lengvųjų automobilių dalis. Primename: Autoservisų tinkle Proservisai, kaip ir visi kiti automobilių remonto darbai, bamperių remontas atliekamas itin kokybiškai. Mūsų meistrai pasitelkę specialias kokybiškas priemones sugeba kompetentingai ir greitai suremontuoti bet kokios automobilio markės bamperį.

Kiekvienas Proservisai tinklo autoservisas – patikimas autoservisas, Klaipėda

Dirbame atsakingai, skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą, sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Laimingi klientai – esminis turtas, o reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog Autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad autoservisų tinkle Proservisai automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų.

Suteikiame realiai veikiančią garantiją.

Apie kitas autoservisų tinklo Proservisai teikiamas automobilių remonto paslaugas skaitykite čia: Autoservisas Klaipėdoje – visos automobilių remonto paslaugos.

Atsiliepimą apie važiuoklės remonto paslaugas galite rašyti žemiau „komentaro rašymo“ laukelyje.

Jei domina Važiuoklės remontas Klaipėdoje, norite sulaukti nepriklausomų ekspertų patarimų ar padiskutuoti su kitais automobilistais, apsilankykite autoservisų tinklo Proservisai Facebook paskyroje, arba tinklaraštyje.

Autoservisų tinklas Proservisai, tai kvalifikuota važiuoklės diagnostika, patikimas Važiuoklės remontas Klaipėdoje.

Turite patarimų dėl autoserviso veiklos gerinimo arba nusiskundimų? Skambinkite tel.: +370 618 49606.

Proservisai – patikimiausias Autoservisas Klaipėda. Jūsų laukiame darbo dienomis nuo 8:00-22:00, šeštadieniais 10:00-14:00.

Registracija automobilio važiuoklės remontui, kitoms autoserviso paslaugoms:

Maršrutą iki Proservisai tinklo autoservisų rasite paspaudę šią nuorodą: Google žemėlapis.