Amortizatorių keitimas – Proservisai Klaipėda

Mūsų autoservisuose atliekamas visų automobilių markių modelių tiek priekinių, tiek galinių amortizatorių keitimas.  Kiekvienas mūsų aptarnautas klientas žino, kad mums svarbi mūsų reputacija, todėl darbus stengiamės atlikti maksimaliai kokybiškai ir greitai. Kaip žinia, automobilių važiuoklių dalys tarpusavyje yra glaudžiai susijusios, todėl viena sugedusi detalė sąlygoja kitų detalių greitesnį nusidėvejimą. Todėl įsitikinkite ar Jūsų automobiliui nėra reikalingas skubus amortizatorių keitimas. Užsiregistruokite amortzatorių patikrai.

Išmėginkite mūsų autoservisuose siūlomas automobilių remonto paslaugas ir netrukus suprasite, kad mes vertiname savo reputaciją, todėl kasdien stengiamės, kad sugedus mūsų klientų automobiliams jiems netektų gaišti laiko, eikvoti pinigus ar nervintis. Užtikriname, kad reikalingą automobilio remontą atliksime greitai (nes Jūsų automobilis registruojamas tik į laisvą vietą, todėl remontas prasideda nedelsiant), taupiai (neprirašinėjam nereikalingų darbų), kultūringai. Kviečiame išbandyti mūsų siūlomas paslaugas!

REGISTRACIJA – Amortizatorių keitimas, Klaipėda

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00 (greitai registruosime kiekvieną savaitės dieną (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00),

Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00

Registracija: ratų suvedimas KlaipėdojeAmrtizatorių keitimas, KLAIPĖDA.
NEMOKAMA REGISTRACIJOS FORMA.
PASIRINKITE JUMS TINKAMĄ ATVYKIMO Į AUTOSERVISĄ LAIKĄ.

Laiku neatliktas amortizatorių keitimas gadina kitas važiuoklės dalis

Kaip jau minėta, automobilių važiuoklių mazgai yra glaudžiai tarpusavyje susiję, todėl laiku mepakeitus ar nesuremontavus sugedusios dalies ji gadina šalia esančias. Ne išimtis ir amortizatoriai. Netvarkingi amortizatoriai dažnai yra priežastis to, kad automobilis akvaplanuoja, supasi ar jį net mėto į šonus. Žinoma, gali būti ir taip kad ne visi keturi amortizatoriai yra nebeeksploatuotini, todėl rekomenduojame atvykti amortizatorių patikrai, o reikalui esant pas mus bus atliktas, tiek priekinių amortizatorių keitimas, tiek galinių amortizatorių keitimas. Taigi, taupykite savo laiką ir pinigus su autoservisais Proservisai Klaipėda.

Amortizatorių keitimas, eksploatuojant automobilius lietuviškų kelių sąlygomis, nereta procedūra autoservisuose. Priklausomai nuo kelių sąlygų, automobilio eksploatavimo ypatybių, ridos ar kitų faktorių amortizatoriai dėvisi netolygiai ir nevienodai. Tai kaip gi suprasti, kada Jūsų automobiliui turėtų būti atliktas amortizatorių keitimas?

Amortizatorių keitimas Klaipėdoje
Amortizatorių keitimas. Vienerių metų laikotarpiu.

Amortizatorių patikra Klaipėdoje. Galima savarankiškai.

Taip vadinamu buitiniu lygiu amortizatorių nusidėvėjimą galima patikrinti gana paprastai. Lėtai važiuojant staigiai sustabdyti automobilį. Nusidėvėjus automartizatoriams priekinė automobilio dalis gana stipriai susiūbuos ir/ar galinėje dalyje gali jaustis gana didelis “užsimetimas”.  Taip pat pirminę amortizatorių būklę galima patikrinti, pasirinkus kelią su nelygumais. Jame atlikus keletą manevrų, greitėjimų ir stabdymų bus aišku ar automobilis stipriai siūbuoja t.y. kaip į tuos automobilio siūbavimus reaguoja amortizatoriai. Techniškai tvarkingi amortizatoriai, tokius siūbavimus minimalizuoja ir jų praktiškai nesijaučia. Kitaip tariant, iš karto jaučiamas amortizatorių darbas. Kitu atveju, jei amortizatoriai atgalinio ryšio neparodo, o siūbavimai ir “užsimetimai” stipriai jaučiami, ko gero jūsų automobiliui reikalingas amortizatorių keitimas. Žinoma amortizatorių patikrą galima atlikti ir autoservisuose ant specialaus stendo.

Savarankiškos amortizatorių patikros metu, įtarus, kad amortizatoriai yra netvarkingi arba blogai funkcionuoja, rekomenduojame atvykti į mūsų autoservisą. Atlikę profesionalią patikrą nustatysime ar reikalingas amortizatorių keitimas ar visgi dar galima eksploatuoti senuosius. Taip pat atlikus pilną važiuoklės patikrą nustatysime tuos mazgus, kurie gali būti pažeisti.

Pavyzdžiui, jei ant amortizatoriaus korpuso matomi nutekėjusio skysčio lašeliai, tai vienareikšmiškas ženklas, jog reikalingas amortizatorių keitimas. Tačiau, jei matomas tik viršutinės amortizatorių dalies aprasojimas, tai paprastai reiškia, jog automobilis yra intensyviai eksploatuojamas. Amortizatorių tam tikros sudedamosios dalys turi išsivalymo funkciją, todėl per visą amortizatorių tarnavimo laikotarpį 20-30 g. specialaus skysčio išsiskiria. Taip nutinka, kuomet automobiliu važinėjama labai dažnai ir greitai per duobėtus, nelygius kelius. Todėl, užrasojimai nėra gedimo požymis, o matomi lašai, jau gali reikšti, kad amortizatorių ekplotacijos laikas pasibaigęs.

Reikalingas visų keturių amortizatorių keitimas, ar galima keisti po vieną?

Pagrindinė rekomendacija, šiuo atveju, būtų – amortizatorius keisti bent po du: priekinius, ar galinius. Kitu atveju, nevienodai nudėvėti amortizatoriai gali sąlygoti automobilio nestabilumą kelyje. Tokiu būdu, rizikuojama Jūsų bei Jūsų keleivių saugumu. Šiuo klausimu taip pat verta priminti, kad viena susidėvėjusi detalė lemia greitesnį šalia esančių magzų nusidėvėjimą. Todėl jei keičiant amortizatorius bus pakeistos ir kitos beveik nusidevėjusios dalys, tai užtikrins ilgesnį važiuoklės eksploatacijos laiką bei ženkliai sumažins išlaidas automobilio remonto metu. Taigi, savilaikis amortizatorių keitimas taupo Jūsų laiką bei piniginę.

Amortizatorių keitimas Klaipėdoje – Kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda?

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, Proservisų tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų.

Detalėms bei remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją.

Daugiau apie amortizatorių keitimą skaitykite čia.