Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, kad autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai ir patikimai. Mes užtikriname, kad pas mus automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų. Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėdoje – geriausias pasirinkimas.

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėdoje – vienintelis toks Lietuvoje

Savo klientams teikiame Techninio advokato paslaugą. Klientui įtarus, kad automobilis suremontuotas nekokybiškai, ar autoservise bandė piktnaudžiauti, nesilaikyti klientų aptarnavimo procedūrų, reikalauti apmokėjimo už neatliktus darbus, Techninis advokatas išreikalauja, kad autoservisas ištaisytų klaidas ir padengtų kliento patirtus tiesioginius nuostolius. Autoservisų tinklo Proservisai klientams Techninio advokato paslauga nemokama.

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėdoje: aptarnaujame tik iš anksto užregistruotus automobilius

Aptarnaujame tik iš anksto
užregistruotus klientus

*Automobiliai be išankstinės registracijos neaptarnaujami. 

Registracija telefonu: +370 683 24223

Registracija internetu: be išeiginių, ištisą parą: 00:00-24:00 (24/7)

Autoservisų tinkle Proservisai teikiamos paslaugos

Teikiame praktiškai visas autoserviso paslaugas. Apie paslaugas skaitykite čia.

Apie autoservisų tinklą Proservisai

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėdoje – vienas profesionaliausių, patikimiausių ir moderniausių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų (iki 6 tonų) autoservisų tinklas Klaipėdoje. Čia dirba didelę automobilių remonto patirtį sukaupę specialistai.

Autoservisų tinkle Proservisai naudojame modernius automobilių remonto įrengimus. Sertifikuota diagnostinė ir programinė įranga mums leidžia tiksliai diagnozuoti net naujausių automobilių gedimus, todėl remonto sąnaudos dažnai yra mažesnės, nei dirbant su kitų gamintojų diagnostine įranga ar be jos.

Mes didžiuojamės patyrusiais įmonės šaltkalviais ir autoelektrikais, kurie naujausios diagnostinės įrangos ir modernios technikos dėka išvengia dažnai pasitaikančių klaidų, todėl mūsų klientai gali džiaugtis ne tik aukšta automobilių remonto kokybe, bet ir mažesnėmis kainomis.

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą ir sąmatą. Tik Užsakovui pritarus, imamės remonto darbų.

Mes darome viską, kad mūsų klientų automobilių remontas užtruktų kuo trumpiau, o už kokybišką remontą klientai mokėtų kuo mažiau. Aukšta darbų kokybė ir žema kaina yra sunkiai suderinamos, tačiau minimizuodami diagnostikos klaidas, mes patiriame mažesnes laiko, medžiagų ir detalių sąnaudas, todėl užtikriname aukštesnę darbų kokybę ir žemesnę kainą.

Automobilių remontui naudojame tik kokybiškas ir sertifikuotas atsargines dalis bei medžiagas. Autoservisų tinkle Proservisai taip pat parduodama tik kokybiška ir sertifikuota produkcija.

Klaipėdos vairuotojai mus gerbia už kvalifikaciją, patikimumą ir skaidrias procedūras. Apie mus geriausiai kalba mūsų darbai.

Vairuotojams siūlome apsilankyti autoserviso tinklaraščio patarimų puslapyje.

Jei norite sulaukti nepriklausomų ekspertų patarimų ar padiskutuoti su kitais automobilistais, apsilankykite mūsų Facebook paskyroje, arba tinklaraštyje.

Turite patarimų dėl autoserviso veiklos gerinimo arba nusiskundimų? Skambinkite tel.: +370 618 49606.

Autoservisų tinklas Proservisai, Klaipėda. Dirbame dieną ir naktį, be išeiginių. Skambinkite mums +37068324223.
Maršrutą iki mūsų, rasite paspaudę šią nuorodą: Google žemėlapis.