Autoelektrikas Klaipėda. Visos autoelektriko paslaugos.

Kaip žinia, automobilį sudaro galybės įvairiausių laidų ir sistemų, kurios laikui bėgant nusidėvi ar sugenda. Išėjus iš rikiuotės nors vienai iš elektros sistemų automobilis gali neužsivesti, juo gali būti nepatogu ar net nesaugu važiuoti. Be to, net ir atrodo smulkus ir nereikšmingas gedimas gali turėti rimtų pasėkmių kitoms elektronikos dalims, taip kelis kartus išbranginat automobilio remontą. Todėl, atsiradus net menkiausiam gedimui su automobilio elektronika, nedelskite, skambinkite mums ir mūsų autoelektrikas ras būdą Jums pagelbėti.

Kiekvienas autoservisuose Proservisai Klaipėda dirbantis autoelektrikas yra įgijęs ne mažesnę nei trijų metų patirtį, todėl gebantis remontuoti elektros gedimus itin greitai ir profesionaliai. Mums svarbi mūsų reputacija ir įmonės vardas, todėl visada stengiamės supratingai bei individualiai prieiti prie kievieno automobilio gedimo bei jo pašalinimo. Mūsų užduotis – kad mūsų klientai nešvaistytų pinigų nereikalingiems remonto darbams, gautų kultūringą ir greitą aptarnavimą. Primename: automobilis remontui yra registruojamas tik į laisvą vietą, todėl Jums atvykus, automobilio remontas pradedamas nedelsiant. Paskambinkite mums ir įsitikinkite tuo patys.

REGISTRACIJA – Autoelektrikas, Klaipėda

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00 (greitai registruosime kiekvieną savaitės dieną (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00),

Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00

Registracija: ratų suvedimas KlaipėdojeAutoelektrikas, KLAIPĖDA.
NEMOKAMA REGISTRACIJOS FORMA.
PASIRINKITE JUMS TINKAMĄ ATVYKIMO Į AUTOSERVISĄ LAIKĄ.

Kruopščiai ir atsakingai dirbantis autoelektrikas.

Dauguma su automobilių autoelektronika susijusių gedimų reikalauja itin didelio kruopštumo, atsakingumo bei didelio profesionalių žinių bagažo. Labai dažnai tenka girdėti atsiliepimus, kad šalinant elektronikos gedimą meistrai tai darė ilgai, todėl labai brangiai. Esame isitikinę, kad tokiu atveju verta pasikliauti tik profesionalais, kurie turi sukaupę ne tik didelį žinių, patirties bagažą, bet ir yra aprūpinti visa reikalingą įranga bei priemonėmis. Tik pasitelkę visą reikalingą įrangą, patirtį, žinias autoelektrikas gali nustatyti tikslią gedimo priežastį ir ją pašalinti iš karto, neatliekant kitų papildomų darbų. Todėl, toks meistras sugebės remontą atlikti greičiau ir taupiau.
Autoelektrikas Klaipėda
Autoelektrikos remonto darbų dinamika Klaipėdoje.

Autoelektronikos remontas savarankiškai?

Kaip jau minėta, automobilyje gausu visokių autoelektronikos mazgų, kurie yra tarpusavyje persipynę. Todėl, kartais iš pažiūros smulkus gedimas gali turėti rimtų pasėkmių. Bandant pašalinti tokius gedimus patiems, nesuprantant visų autoelektrikos suptilybių, galima stipriai pažeisti svarbų mazgą. Tokių būdu, dažnai prisidaroma papildomų rūpesčių: kelis kartus išbrangsta remontas ir klaidų pašalinimas, bereikalingai išvaistomos laiko sąnaudos. Todėl, net ir smulkaiusio gedimo šalinimui visuomet rekomenduojame pasitelkti profesionalų autoelektriką. Tik kompetetingas autoelektrikas sugebės tiksliai nustatyti gedimų priežastį ir ją tinkamai sutvarkyti.

Autoelektrikas Klaipėdoje. Kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda?

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Mūsų autoservisuose atliekame tokias, su autoelektrikos gedimais susijusias paslaugas:

  • Automobilio diagnostika;
  • Variklio dianostika;
  • Signalizacijos sistemų montavimas;
  • Akumuliatorių keitimas;
  • Laidų instaliavimas ir remontas;
  • Žibintų keitimas;
  • Šviesų reguliavimas;
  • Audio, video įrangos montavimas;
  • Kondicionavimo sistemų montavimas ir remontas;
  • Kiti autoelektronikos montavimo ir remonto darbai.

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, Proservisų tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų.

Detalėms bei remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją.

Daugiau apie autoelektriko paslaugas skaitykite čia.