Autovežio pagalba kelyje Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje

Beveik visi autoservisai Klaipėdoje dirba įrpastinėmis darbo valandomis, todėl staiga sugedus automobiliui, ypač savaitgaliais ar nedarbo valandomis, kartais reikalinga skubi Autovežio pagalba kelyje. Autovežio pagalba kelyje visą parą darbo dienomis ir išeiginėmis dienomis ne tik Klaipėdoje, bet ir Klaipėdos rajone bei visoje autostradoje Vilniaus-Kaunas-Klaipėda.

REGISTRACIJA – Autovežio pagalba kelyje, Klaipėda ir visa Lietuva

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00 (greitai registruosime be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00),

Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00

Registracija: autovežio pagalba kelyje Klaipėdoje

Autovežio pagalba kelyje, Klaipėda ir visa Lietuva.
Nemokama registracijos forma.
Pasirinkte tinkamiausią atvykimo į autoservisą laiką.

Autovežio pagalba kelyje visą parą (24/7) – Gabename tiesiai į patikimą autoservisą

Techninės pagalbos iškvietimas telefonu +370 68324223 ir jūsų automobilis bus atvežtas į Proservisai tinklo autoservisą Klaipėdoje arba kitame mieste, kur ne tik diagnozuosime gedimus, bet ir juos pašalinsime.

Autoservisų tinkle Proservisai teikiame šias paslaugas:

Autoservisų tinklas Proservisai, tai užtikrinta kokybė, aptarnavimo kultūra, reali garantija

Dirbame atsakingai, skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą, sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad Proservisai tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų.

Suteikiame realiai veikiančią garantiją. Mūsų garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, betgi taip pat nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad pranešti apie nesąžiningą, nekokybišką aptarnavimą, ar tiesiog nepagarbą klientui. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kurį Kliento objektyvų skundą, o iš atsakingų autoserviso darbuotojų arba pačio autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo. Klientams dėl to nereikia net rūpintis.

Autoservisų tinklas Proservisai

Jei norite sulaukti nepriklausomų ekspertų patarimų, pakalbinti kitus automobilistus, kviečiame apsilankyti Facebook paskyrojetinklaraštyje.

Kitos autoservisų tinklo Proservisai paslaugos čia.

Autoservisų tinklas Proservisai, tai kvalifikuotas, patikimas įpurškimo sistemų remontas Klaipėdoje.

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėdoje. Tel.: +370 683 24223

Komentaro rašymas

*

El.pašto adresas nebus skelbiamas viešai.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.