Purkštukų remontas Klaipėda. Dyzelinių purkštukų remontas

Purkštukai – tai kuro sistemos dalys, kurios į variklį tiekia kurą. Nuo purkštukų būklės priklauso automobilio įsibėgėjimo dinamika, kenksmingų dujų kiekis (c02), variklio užvedimas, kuro sąnaudos. Purkštukai naudojami kurui paduoti tiek bezininiams, tiek dyzeliniams varikliams. Purkštukų užsikimimšimas visokiausiomis nuosedomis lemia tai, kad automobilis gali pradėti purtytis, pasidaro vis sunkiau ir sunkiau jį užvesti. Tokiu atveju automobiliui reikalingas purkštukų remontas.

Įtariate nekokybišką purkštukų darbą skambinkite mums ir užsiregistruok/purkstuku-remontas-klaipeda/ite profesionaliai purkštukų patikrai.

Pas mus purkštukų remontas, restauravimas Klaipėdoje atliekamas visų markių ir modelių tiek bezininiams, tiek dyzeliniams automobiliams.

REGISTRACIJA – Purkštukų remontas, Klaipėda

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00 (greitai registruosime kiekvieną savaitės dieną (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00),

Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00

Registracija: ratų suvedimas KlaipėdojePurkštukų remontas, KLAIPĖDA.
NEMOKAMA REGISTRACIJOS FORMA.
PASIRINKITE JUMS TINKAMĄ ATVYKIMO Į AUTOSERVISĄ LAIKĄ.

Dyzelinių purkštukų remontas ir patikra Klaipėdoje.

Pilna purkštukų patikra dažniausiai atliekama ant specialaus stendo, kuris imituoja variklio darbą realiomis sąlygomis. Be to, ar reikalingas purktukų remontas galima patikrinti ir be stendo, nenuimant purkštukų. Tokia purkštukų patikrą atliekama specialia kompiuterine diagnostika. Tokios diagnostikos pilnai pakanka, kad būtų išsiaiškinta, kurie purkštukai funkcionuoja netinkamai arba nebefunkcionuoja visai.


Purkštukų patikrą ar remontą svarbu patikėti šioje srityje specializuojantiems meistrams. Tik jie naudodami tinkamą įrangą gali tiksliai nustatyti, kuris purkštukas yra sugedęs, o kuriuos dar galima eksploatuoti. Remonto metu specialistas naudodamas visą savo turimą žinių ir patirties bagažą šią procedūrą atliks greitai ir kokybiškai, todėl ženkliai prailgins jūsų automobilio eksploatacijos laiką.
Purkštukų remontas ir patikra autoservisuose Proservisai Klaipėda atliekamas specialistų bei remiantis visų gamintojų nuostatomis, reikalvimais.
Purkštukų remontas Klaipėda
Purkštukų remontas Klaipėda. Dinamika rugsėjo – rugpjūčio mėn.

Kam reikalingi dyzeliniai purkštukai?

Pagrindinės funkcijos:
  • Tikslus į variklį paduodamo kuro dozavimas;
  • Mišinio paruošimas ir tinkamo slėgio užtikrinimas;
  • Tinkamo variklio darbo ir kuro siurblio darbo užtikrinimas;
  • Įpurškimo sistemos ir degimo „kameros“ sujungimas.

Purkštukų gedimo priežastys.

Paprastai kuro purkštukai genda dėl užsikimšimo įvairiomis nuosėdomis. Dažniausiai tai sąlygoja automobilio eksploatacijai naudojamas žemos kokybės kuras arba retai keičiami kuro filtrai. Jeigu purkštukai nedirba 100 procentiniu tinkamumu, variklio dabo procese atsiranda nesklandumų: dingsta galia, padidėja kuro sąnaudos. Atvažiuokite purkštukų patikrai ir sužinokite ar Jūsų automobiliui nėra reikalingas purkštukų remontas.

Taigi, norint eksloatuoti automobilį keik įmanoma ilgiau, o remontui išleisti mažiau, patariame reguliariai atlikti kompiuterinę diagnostiką, keisti kuro filtrus bei pilti tik kokybišką kurą. Taupant kurui ar kuro filtrams šiandien, ateityje galite patirti didžiules remonto išlaidas. Taigi, laiku atliktas purkštukų remontas, patikra taupo Jūsų laiką, piniginę.

Gedimų požymiai:

  • Jaučiami „permušimai“ užvedant variklį;
  • Padidėjusios kuro sąnaudos;
  • Juodi dūmai;
  • Prastas variklio darbas ant laisvų apsukų;
  • Pašaliniai garsai iš išmetamosios sistemos.

Dyzeliniai ir benziniai varikliai.

Dyzeliniai ir benziniai varikliai skiriasi savo darbo principu. Benzininiame variklyje iš pradžių vyksta oro ir kuro susimaišymas, po to suspaudimas ir tik tada gauto mišinio „uždegimas“. Dyzeliniuose vairkliuose iš pradžių suspaudžiamas oras, tuomet į jį paduodamas kuras, kuris „užsidega“ nuo susidarusios šilumos.

Purkšukų remontas – išvalymas.

Pagrindiniai purkštukų remonto darbai susideda iš jų išvalymo bei teisingos padėties atsatatymo. Mūsų autoservisuose Jums pasiūlys keletą išvalymo variantų; priklausomai nuo purkštukų markės, modelio užsikimšimo lygio bei gedimų požymių. Primename: kaip ir daugeliu atveju kuo anksčiau kreipsitės pas specialistus, tuo didesnė tikimybė, kad purkštukų remontas bus atliktas laiku, todėl patirsite mažesnes remonto sąnaudas.

Dažnai mūsų klientai klausia ką daryti ar remontuoti senuosius purkštukus ar keisti į naujus. Savaime suprantama, kad geriausia yra keisti į naujus, tačiau tai tikrai gana brangi procedūra. Tuo tarpu restauruojant purkštukus sutaupoma apie 50 proc. Purkštukų restauravimo metu iš senų purkštukų paimami tik korpusai, o visos kitos detalės sudedamos naujos. Kadangi pats korpusas beveik nedylantis, tai restauruojant purkštukus jie tampa vėl tinkami pilnavertiškam naudojimui.

Daugiau apie purkštukų remontą skaitykite čia.

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, Proservisų tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų.

Detalėms bei remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją.