Tepalų keitimas Klaipėdoje. Verta žinoti!

Didžiajai mūsų klientų automobilių daliai reguliariai atliekamas tepalų keitimas. Mūsų klientai yra protingi ir savo automobilius prižiūrintys žmonės. Jų automobiliams tepalų keitimas atliekamas ne rečiau nei kas 10 000 automobiliu nuvažiuotų kilometrų. Žmonės, kurie nenumoja ranka ir supranta, kokia svarbi automobiliams ši procedūra, ilgainiui išleidžia ženkliai mažiau pinigų automobilio eksploatacijai bei remontui. Jeigu jau senokai savo automobiliui nekeitėte tepalų, suskubkite tai padaryti – užkirskite kelią greitesniam svarbių savo transporto priemonės mazgų nusidėvėjimui. Skambinkite mums ir mes pagal Jūsų automobilio modelį pasiūlysime optimaliausią alyvos variantą.

Kodėl reguliarus tepalų keitimas (alyvos keitimas) toks svarbus?

Alyva yra vienas svarbiausių sklandų variklio darbą užtikrinančių elementų. Todėl, nuolat reikia stebėti alyvos lygį variklyje, naudoti tik itin koybišką alyvą, na ir, žinoma, laiku atvykti jos keitimui. Kuomet alyva patenka į automobilio variklį, esant pastoviai variklio dalių trinčiai, tepalai surenka visokiausius nešvarumus bei metalų daleles. Dėl šios priežasties, ilgainiui alyvos spalva pasikeičia ir ji tampa tirštesnė. Tokia, naudoti jau netinkama, alyva „graužia“ variklio dalis ir jo darbas gali pasidaryti nestabilus, o galiausiai pažeidimai bus tokie rimti, kad vienintelė išeitis – variklio remontas ar net kapitalinis variklio remontas. Tad, reguliariai atliekamas alyvos keitimas užtikrins, kad ji variklyje savo darbą atliks tinkamai ir joje esančios nuosėdos bei dalelės nedevės variklio dalių.

REGISTRACIJA – Skubus Tepalų keitimas, Klaipėda

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00 (greitai registruosime kiekvieną savaitės dieną (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00),

Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00

Registracija: ratų suvedimas KlaipėdojeTepalų keitimas, KLAIPĖDA.
NEMOKAMA REGISTRACIJOS FORMA.
PASIRINKITE JUMS TINKAMĄ ATVYKIMO Į AUTOSERVISĄ LAIKĄ.

Tepalų keitimas geriau nei kapitalinis variklio remontas.

Kaip jau supratote, reguliariai keičiant tepalus Jūsų automobilio variklis ar kiti mazgai tarnaus ilgiau. Iš patirties galime pasakyti, kad geriau skirti keliasdešimt eurų tepalų keitimui nei po to mokėti už kapitalinį variklio, pavarų dėžės ir kt. remontą. Mūsų autosevisuose dirbantys meistrai turi įgyje ne mažesnę nei trijų metų patitrtį toje srityje, todėl tepalų keitimą visuose mazguose gali atlikti itin kokybiškai ir profesionaliai, remiantis visomis gamintojų rekomendacijomis. Jeigu Jums reikalingas tepalų keitimas Klaipėdoje, Kaune, ar Vilniuje galite net neabejodami patikėti savo automoblį mums. O mes pasirūpinsime, kad automobilio remontas Jums nekeltų rūpesčių. Atminkite, laiku atliktas alyvos keitimas taupo Jūsų laiką bei piniginę!

Tepalu keitimas Klaipeda.
Tepalų keitimo dinamika Klaipėdoje.

Tepalų keitimas. Proservisuose atliekami darbai:

Kai kurie alyvos gamintojai kartais specialiai padidina kilometražą po kurio rekomendauja keisti tepalus. Mūsų specialistai tvirtina, kad miesto sąlygomis eksploatuojant automobilius optimaliausias metas, kuomt turi būti atliekamas tepalų keitimas yra kas 10 000 kilometrų.

Keičiame tepalus:

  • Bezininiuose ir dyzeliniuose varikliuose;
  • Mechaninėse ar automatinėse pavarų dėžėse;
  • Reduktoriuose ir tiltuose.

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, Proservisų tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų.

Detalėms bei remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją.

Plačiau apie tepalų (alyvos) keitimą skaitykite čia.