Pakaitinimo žvakių keitimas Klaipėdoje.

Pagrindinė pakaitinimo žvakių paskirtis – užtikrinti nenutrūkstama kibirkšties perdavimą, todėl joms nusidėvėjus reikalingas pakaitinimo žvakių keitimas. Dažniausiai, prastai funkcionuojat pakaitinimo žvakėms, automobilį užvesti darosi vis sunkiau, ypač artėjant šaltesniems orams.

Dėl to, jei žvakių keitimas nebūna atliktas laiku, vairuotojai susiduria su papildomais rūpesčiais bei piniginėmis sąnaudomis. Neužvedus automobilio dažnam klientui reikia jį transportuoti, taip gaištant laiką ir mokant pinigus už transportavimo paslaugas.

Taigi, laiku atliktas skubus pakaitinimo žvakių keitimas taupo jūsų laiką ir piniginę. Registruokitės pakaitinimo žvakių patikrai ar keitimui Klaipėdoje jau šiandien!

REGISTRACIJA – Žvakių keitimas, Klaipėda

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00 (greitai registruosime kiekvieną savaitės dieną (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00),

Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00

Registracija: ratų suvedimas KlaipėdojeNEMOKAMA REGISTRACIJOS FORMA.
PASIRINKITE JUMS TINKAMĄ ATVYKIMO Į AUTOSERVISĄ LAIKĄ.
Pakaitinimo žvakių keitimas
Žvakių keitimo Klaipėdoje dinamika: rugpjūčio – rugsėjo mėn.

Kada reikalingas pakaitinimo žvakių keitimas?

Nuo žvakių būklės priklauso:

  • Variklio funkcionavimo kokybė.
  • Kuro degimo kokybė. (Esant prastai šio proceso kokybei į atmosferą yra išmetama daugiau žalingų medžiagų).

Šiuolaikiniuose automobiliuose esančių pakaitinimo žvakių keitimas dažniausiai atliekamas automobiliu nuvažiavus apie 30 000 kilometrų. Tačiau, siekiant užkirsti kelią nenumatytoms situacijoms (pavyzdžiui, automobilis gali neužsivesti), rekomenduojama reguliari pakaitinimo žvakių patikra. Pakaitinimo žvakių būklę ir funkcionalumą reikia tikrinti profesionalia kompiuterine diagnostika. Patikrinus žvakių būklę profesionalia įranga nustatoma, kokias žvakes reikia keisti.

Iš pirmo žvigsnio žvakių keitimas gali atrodyti labai paprasta procedūra, tačiau rekomenduojame šį darbą patikėti specialistams, kurie galės senąsias žvakes išsukti jų nenulaužę. Kaip žinia, nulūžusių žvakių išsukimas ženkliai išaugina žvakių keitimo kainą.

Profesionali pakaitinimo žvakių patikra.

Apie pakaitinimo žvakių nusidėvėjimą byloja:

  • Patiriami sunkumai užvedant automobilį;
  • Variklio galios sumažėjimas;
  • Sukimo momento sumažėjimas.

Proservisų specialistai vertinami tūkstančių patenkintų klientų, nes mūsų meistrai turi tiek ilgametės patirties, tiek kvalifikuotų žinių bagažą, tiek reikiamą profesionalią įrangą, todėl pakaitinimo žvakių keitimas mūsų autoservisuose atliekamas greitai ir kokybiškai.

Be to, visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbus galime pradėti iš karto, kai tik pristatysite savo automobilį!

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, Proservisų tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų.

Detalėms bei remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją.

Plačiau apie žvakių keitimą skaitykite čia.