Techninė pagalba kelyje. Greita, patogu, profesionalu!

Išsiruošėte į ilgai planuotą tolimą kelionę, tačiau dar net neišvažiavus iš miesto Jūsų automobilis staiga sugedo ir nebegalite tęsti taip lauktos išvykos? Tai turbūt blogiausia kiekvieno vairuotojo, kuriam kada nors nutiko panašus įvykis, patirtis. Ir čia Jums visada padės visą parą dirbanti techninė pagalba kelyje – pats tikriausias išsigelbėjimas iš bet kokios probleminės situacijos.

Laiku suteikta techninė pagalba taupo tiek Jūsų laiką, tiek piniginę.

REGISTRACIJA – Techninė pagalba kelyje Klaipėdoje

Techinė pagalba: registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00;
Techninė pagalba: registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00.

Audi servisas Klaipėdoje - registracija

Techninė pagalba, Klaipėda.
Nemokama registracija internetu.
Pasirinkite Jums tinkamą atvykimo į autoservisą laiką.

Greita techninė pagalba kelyje – mažina stresą!

Gedimas, iš pirmo žvilgsnio pasirodęs net juokingas (tarkime, kelyje nuleista padanga), sukelia ypatingai daug streso ir visada sujaukia blaivų mąstymą – ypač, jei sustojote judriausioje miesto gatvėje ar autostradoje. Pasitaiko atvejų, kai nuo važiuojamosios dalies pašalinti automobilį vienas pats vairuotojas nėra pajėgus, todėl laiku pasirodanti profesionali techninė pagalba kelyje – vienas geriausių išsigelbėjimo iš keblios situacijos būdų. O ar tikrai esate garantuoti, kad suvokiate iškilusią problemą, atsiradusio gedimo priežastis ir pasekmes? Sustojus veikti vienai ar kelioms, o neretais atvejais – ir visoms automobilio funkcijoms, tikrai ne kiekvienas gali atsakyti, kurioje sistemos vietoje slypi problema, o juo labiau neturi galimybių jos pašalinti.

Techninė pagalba kelyje. Pagalba kelyje visą parą!

Profesionali Mūsų techninės pagalbos komanda padės Jums bet kokioje situacijoje ir išspręs kiekvieną automobilį kelyje ištikusią problemą. Eismo įvykio, nelaimingo atsitikimo ar paprasčiausio techninio gedimo atveju ne tik padėsime pašalinti visas įmanomas problemas, bet ir atsakingai konsultuosime klausimais, susijusiais su žalos atlydinimu. Tad verta įsidėmėti – Proservisai teikia techninę pagalbą kelyje visą parą, septynias dienas per savaitę Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje. Patyrę mūsų meistrai budi nuolatos, tad ištikus nelaimei be pagalbos Jūsų nepaliksime net savaitgaliais bei švenčių dienomis.

Techninė pagalba kelyje bet kokiu oru.

Kiekvienas žino, kad daugiausia transporto priemonės gedimų pasitaiko šaltuoju metų sezonu, kai oro sąlygos apsunkina ne tik vairavimą, bet ir tvarkingą transporto priemonės eksploataciją. Nekeiskite dienos planų – Proservisai techninę pagalbą kelyje teikia nepaisydami oro sąlygų. Lyja, sninga, šlapdriba – niekas nesutrukdys operatyvios mūsų profesionalų komandos reakcijos į gautą Jūsų iškvietimą, todėl drąsiai galime garantuoti, kad į įvykio vietą atvyksime kaip įmanoma greičiau.

Kvalifikuota pagalba septynias dienas per savaitę.

Techninę pagalbą kelyje visą parą teikiantys Proservisai – kvalifikuota, žaibiškai reaguojanti ir profesionaliai savo darbą atliekanti komanda, pasirūpinsianti Jūsų ir Jūsų automobilio saugumu kiekvienoje probleminėje situacijoje. Pagalbos transporto priemonėms teikiame jau daugelį metų, todėl galime pasiūlyti ypatingai platų greitosios techninės pagalbos kelyje paslaugų spektrą.

Susidūrėte su keblumais kelionėje? Nedelskite – saugokite savo ir artimųjų sveikatą bei savo automobilį, drąsiai telefonu rinkite numerį 8 683 24223 ir kreipkitės profesionalios pagalbos į mus – Proservisus. Atsiliepsime bet kuriuo paros metu, suteiksime reikalingą informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas bei išsamiai pakonsultuosime kiekvienu iškilusiu klausimu.

Autoservisų tinklas Proservisai – tai užtikrinta kokybė, aptarnavimo kultūra, reali garantija

Laimingi klientai – esminis turtas, o reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad Proservisai tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų.

Suteikiame realiai veikiančią garantiją.

Laukiame Jūsų atsiliepimų. Parašykite, kaip Jūsų automobiliui buvo vykdomas ratų geometrijos reguliavimas Klaipėdoje, autoservisų tinkle Proservisai. Rašykite žemiau, „komentaro rašymo“ laukelyje.

Jei norite sulaukti nepriklausomų ekspertų patarimų, pakalbinti kitus automobilistus, kviečiame apsilankyti Facebook paskyrojetinklaraštyje.

Autoservisų tinklas Proservisai, tai kvalifikuotas, patikimas ratų suvedimas Klaipėdoje.

Proservisai – Autoservisas Klaipėdoje. Registruokitės. Tel.: +370 683 24223