Automobilių remontas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Ar teko girdėti, kad su senesniu ir didelių techninių trūkumų turinčiu automobiliu, pakliūti į nelaimingą eismo įvykį, rizika padidėja iki 50-60 proc.? Kad ir kiek mėgtumėte riziką, tačiau rizikuoti savo ir kitų gyvybėmis, tikriausiai, nebūtų labai protinga, tiesa? Todėl techninė, profilaktinė automobilio apžiūra ir automobilių remontas – būtini dalykai. Tai dalykai, į kuriuos investuoti būtina ir kurių pamiršti nevalia. Kitu atveju, užmaršumas, aplaidumas ir galvojimas „aj, vėliau“ – gali kainuoti žmonių gyvybes.


Tačiau tuo pačiu iškyla klausimas – o kur rasti servisą, kuris pateisintų mūsų lūkesčius? Neapkraukite savęs tokiomis mintimis ir šitą rūpestį palikite mums. Automobilių remontas Klaipėdoje – dar niekada nebuvo toks paprastas ir lengvas. Jūsų problema – mūsų sprendimai. Padėsime atrasti patį patikimiausią servisą už gerą kainą. Kaip tai veikia?


Proservisai Klaipėda – tai ne eilinis servisas. Tai – visas autoservisų tinklas, kuris veikia ne tik Klaipėdoje, tačiau ir visuose kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tariant paprastai, „po savo sparneliu“ turime priglaudę daugybę servisų. Todėl išklausę Jūsų norus, galime pasiūlyti, būtent Jums tinkamiausią servisą. Norite, kad auto remontas būtų atliktas netoli namų? Reikia labai skubaus remonto? O gal niekaip nepavyksta rasti serviso, kuris pataisytų tam tikrą specifinį automobilio gedimą? Pasirūpinsime! Jums belieka tiesiog su mumis susisiekti!


Autoservisu tinklas Klaipedoje - auto remontas


Automobilio remontas – paprasta kaip 2X2

Netikite, kad gali būti taip paprasta? Automobilio remontas, kartu su Proservisai Klaipėda tinklu, daugiau niekada nekels Jums galvos skausmo. Pamirškite išgąstį ir stresą, kai automobilis staiga nebeužsiveda, išgirstate keistus garsus arba prietaisų skydelyje užsidega indikatoriaus lemputė. Skambinkite mums, arba registruokitės internetu (internetinė registracija veikia visą parą ir visomis savaitės dienomis) ir jauskitės ramūs, nes automobilis pateko tikrai į geras rankas.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Mūsų tikslas – tvarkingi automobiliai kelyje. Todėl į tokį dalyką, kaip automobilio remontas, žiūrime labai atsakingai. Mūsų mechanikai nuolat gilina žinias ir kelia savo kvalifikaciją. Taigi neįveikiamų užduočių – praktiškai nebūna. O jeigu ir iškylą koks nors neaiškumas, visada yra galimybė pasikonsultuoti su kitais kolegomis, nes kaip ir minėjome, esame ne vienas autoservisas, o visas autoservisų tinklas!


Vienas autoservisų tinklas, tačiau visos įmanomos autoservisų paslaugos: techninė profilaktinė apžiūra, kompiuterinė diagnostika ir visų modelių bei markių automobilių remontas. Klaipėda tikrai gali didžiuotis vienu iš moderniausių ir kokybiškas paslaugas teikiančiu, autoservisų tinklu - Proservisai Klaipėda.


Automobilio remontas – svarbu!

Kas dar yra labai svarbu, kalbant apie paslaugą – automobilių remontas? Kaina. Ir... Komunikacija. Pripažinkite, kad yra tekę remontuoti automobilį ir už remontą sumokėti neadekvačią kainą.  Tam, kad taip neatsitiktų, labai svarbus bendravimas tarp darbuotojų ir klientų. Patikiname, kad Proservisai Klaipėda tinkle – visada tik racionalūs sprendimai. Labai vertiname reputaciją, gerbiame savo klientą, todėl taupome Jūsų pinigus bei laiką. Kas padeda tai padaryti?


Automobiliu remontas, autoservisu tinklas Proservisai Klaipedoje


Labai aiškus ir malonus bendravimas. Aptariame visus remonto darbus kartu su klientu ir gedimų taisymo imamės tik tada, kai Jums būna viskas aišku. Atsakome į visus Jums kilusius klausimus. Visada apie darbų eigą informuojame SMS žinutėmis arba el. paštu. Todėl niekada nekils klausimų kas yra daroma su Jūsų automobiliu, kokius papildomus remonto darbus atlieka mechanikas. Tokiu būdu nesusidursite su neaiškiomis kainomis, mokesčiais ir pan. Tikimės, kad Proservisai Klaipėda tinkle naudojamos šiuolaikiškos procesų valdymo technologijos, bei gerai apgalvotos procedūros „duoda“ aiškumo klientams ir padeda sumažinti paslaugų kainą.


Taigi autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda – šiuolaikiškas servisų tinklas, kuriame apstu naujausių technologijų, modernios diagnostinės įrangos, profesionalių įrankių ir, žinoma, puikių mechanikų. Visa tai padeda atlikti nepriekaištingą automobilio remontą už sąžiningą ir racionalią kainą. Todėl esant bėdoms su automobiliu, laukiame Jūsų. 

 


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223