ABS remontas. ABS blokų remontas, keitimas Klaipėdoje

Vienas iš labiausiai nuviliančių jausmų, kurie mus aplanko, eksploatuojant automobilį, kuomet automobilio prietaisų skydelyje pamatome užsidegusią piktogramą, kuri mums praneša, kad laikas automobilį vežti patikrai ir/ar remontui. Viena iš tokių piktogramų yra ir ABS sistemos pranešimas - reikalingas ABS remontas. Ko gero, sutiksite, kad saugumas kelyje yra neatsiejamas su mūsų kelionėmis. Todėl sustreikavus mūsų automobilio ABS sistemai, jos remontas privalo būti atliktas nedelsiant, nes būtent ABS sistema mūsų automobiliuose yra tiesiogiai susijusi su mūsų visų saugumu kelyje - padeda lengviau ir greičiau sustabdyti automobilį, jam pradėjus slysti.


ABS blokų remontas ar ABS blokų keitimas?

Kaip žinia, dauguma net pačių geriausių automobilių markių ženklų gamintojų dalių ir detalių linkusios nusidėvėti. Niekuo neišsiskiria ir ABS sistema. Ilgainiui, eksploatuojant automobilį jam reikalingas ABS remontas, ABS blokų remontas ar ABS blokų keitimas. Kas jau yra susidūrę žino, kad ABS remontas nėra lengva procedūra, todėl pageidaujama, kad ją atliktų kompentetingas meistras. Dažnu atveju atliekant ABS remontą, nesuprantančiam klientui siūloma net neremontuoti, o iš karto keisti. Tačiau, mūsų autoservise meistrai iš pradžių nuodugniai patikrina ABS sistemą bei nurodo ar reikalingas ABS blokų keitimas, ar galimas ABS remontas, ABS blokų remontas.


ABS remontas


Išmėginkite mūsų autoservisus ir Jūs - netruksite suprasti, kad mes vertiname mūsų reputaciją, todėl kiekvieną dieną stengiamės, kad sugedus Jūsų automobiliui, Jums netektų gaišti laiko, nervintis ar be reikalo švaistyti pinigų. Proservisai Klaipėda tai - a) greitas aptarnavimas - Jūsų automobilis remontui registruojamas tik į laisvą vietą, todėl pirminiai remonto darbai prasidės, Jums atvežus automobilį; b) Kultūringas bendravimas; c) teisinga kaina - neprirašinėjame, jokių nereikalingų papildomų darbų! Taigi, kviečiame rinktis sąžiningą autoservisą Klaipėdoje.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


ABS remontas, ABS blokų remontas - kaip tai darome mes:

Viena iš populiariausių atliekamų remontų Proservisai Klaipėda autoservisuose yra ABS blokų remontas ar diagnostika. Mūsų specialistai ABS ir kitų automobilių mazgų remontą atlieka remdamiesi gamintojų nurodymais bei ekspertų rekomendacijomis. Savaime suprantama, norint, kad ABS remontas būtų atliktas kokybiškai, reikalinga profesionali įranga, kuria būtų atliekama kuo tikslesnė ABS diagnostika. Tik tiksli, kokybiška diagnostika leidžia nustatyti, ką tiksliai reikia remontuoti, todėl remonto eigoje sutaupoma nemaža dalis lėšų. Taigi, Proservisai Klaipėda autoservisų meistrai turi visą reikalingą įrangą profesionaliam ABS sistemos remontui. Primename: pas mus atliekami ABS remontas, ABS blokų remontas, ABS blokų keitimas Klaipėdoje.


ABS remontas


ABS sistemų remontas, ABS blokų remontas, kodėl rinktis Proservisai Klaipėda?


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223