Amortizatorių keitimas - Proservisai Klaipėda

Tikriausiai sutiksite, kad eksploatuojant automobilį nieko nėra svarbiau nei saugumas kelyje. Nestabilus automobilis gali pridaryti daug nemalonumų. Už saugumą bei komfortą, kaip ir aibę kitų, automobilyje esančių mazgų, taip pat atsakingi ir amortizatoriai.  Jie kaip ir bet kuri automobilyje, esanti dalis laikui bėgant dėvisi. Todėl kiekvienam automobiliui anksčiau ar vėliau reikalingas amortizatorių keitimas.


Mūsų autoservisuose atliekamas visų automobilių markių modelių tiek priekinių, tiek galinių amortizatorių keitimas Klaipėdoje. Kiekvienas mūsų aptarnautas klientas žino, kad mums svarbi mūsų reputacija, todėl darbus stengiamės atlikti maksimaliai kokybiškai ir greitai. Kaip žinia, automobilių važiuoklių dalys tarpusavyje yra glaudžiai susijusios, todėl viena sugedusi detalė sąlygoja kitų detalių greitesnį nusidėvėjimą. Todėl įsitikinkite ar Jūsų automobiliui nėra reikalingas skubus amortizatorių keitimas. Užsiregistruokite amortizatorių patikrai.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Išmėginkite mūsų autoservisuose siūlomas automobilių remonto paslaugas ir netrukus pajusite mūsų teikiamas naudas Jums. Kasdien stengiamės, kad sugedus mūsų klientų automobiliams jiems netektų gaišti laiko, eikvoti pinigus ar nervintis. Užtikriname, kad reikalingą automobilio remontą atliksime greitai (nes Jūsų automobilis registruojamas tik į laisvą vietą, todėl remontas prasideda nedelsiant), taupiai (neprirašinėjam nereikalingų darbų), kultūringai. Raskite amortizatorių keitimui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje. Kviečiame išbandyti mūsų siūlomas paslaugas!


Amortizatorių keitimas


Laiku neatliktas amortizatorių keitimas gadina kitas važiuoklės dalis

Kaip jau minėta, automobilių važiuoklių mazgai yra glaudžiai tarpusavyje susiję, todėl laiku nepakeitus ar nesuremontavus sugedusios dalies ji gadina šalia esančias. Ne išimtis ir amortizatoriai. Netvarkingi amortizatoriai dažnai yra priežastis to, kad automobilis akvaplanuoja, supasi ar jį net mėto į šonus. Žinoma, gali būti ir taip, kad ne visi keturi amortizatoriai yra nebeeksploatuotini, todėl rekomenduojame atvykti amortizatorių patikrai, o reikalui esant pas mus bus atliktas, tiek priekinių amortizatorių keitimas, tiek galinių amortizatorių keitimas. Taigi, taupykite savo laiką ir pinigus su autoservisais Proservisai Klaipėda.


Amortizatorių keitimas, eksploatuojant automobilius lietuviškų kelių sąlygomis, nereta procedūra autoservisuose. Priklausomai nuo kelių sąlygų, automobilio eksploatavimo ypatybių, ridos ar kitų faktorių amortizatoriai dėvisi netolygiai ir nevienodai. Tai kaipgi suprasti, kada Jūsų automobiliui turėtų būti atliktas amortizatorių keitimas?


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Amortizatorių patikra Klaipėdoje. Galima savarankiškai.

Taip vadinamu buitiniu lygiu amortizatorių nusidėvėjimą galima patikrinti gana paprastai. Lėtai važiuojant staigiai sustabdyti automobilį. Nusidėvėjus amortizatoriams priekinė automobilio dalis gana stipriai susiūbuos ir/ar galinėje dalyje gali jaustis gana didelis “užsimetimas”.  Taip pat pirminę amortizatorių būklę galima patikrinti, pasirinkus kelią su nelygumais. Jame atlikus keletą manevrų, greitėjimų ir stabdymų bus aišku ar automobilis stipriai siūbuoja t.y. kaip į tuos automobilio siūbavimus reaguoja amortizatoriai. Techniškai tvarkingi amortizatoriai, tokius siūbavimus minimizuoja ir jų praktiškai nesijaučia. Kitaip tariant, iš karto jaučiamas amortizatorių darbas. Kitu atveju, jei amortizatoriai atgalinio ryšio neparodo, o siūbavimai ir “užsimetimai” stipriai jaučiami, ko gero jūsų automobiliui reikalingas amortizatorių keitimas. Žinoma amortizatorių patikrą galima atlikti ir autoservisuose ant specialaus stendo.


Savarankiškos amortizatorių patikros metu, įtarus, kad amortizatoriai yra netvarkingi arba blogai funkcionuoja, rekomenduojame atvykti į mūsų autoservisą. Atlikę profesionalią patikrą nustatysime ar reikalingas amortizatorių keitimas ar visgi dar galima eksploatuoti senuosius. Taip pat atlikus pilną važiuoklės patikrą nustatysime tuos mazgus, kurie gali būti pažeisti.


Pavyzdžiui, jei ant amortizatoriaus korpuso matomi nutekėjusio skysčio lašeliai, tai vienareikšmiškas ženklas, jog reikalingas amortizatorių keitimas. Tačiau, jei matomas tik viršutinės amortizatorių dalies aprasojimas, tai paprastai reiškia, jog automobilis yra intensyviai eksploatuojamas. Amortizatorių tam tikros sudedamosios dalys turi išsivalymo funkciją, todėl per visą amortizatorių tarnavimo laikotarpį 20-30 g. specialaus skysčio išsiskiria. Taip nutinka, kuomet automobiliu važinėjama labai dažnai ir greitai per duobėtus, nelygius kelius. Todėl, užrasojimai nėra gedimo požymis, o matomi lašai, jau gali reikšti, kad amortizatorių eksploatacijos laikas pasibaigęs.


Amortizatorių keitimas


Reikalingas visų keturių amortizatorių keitimas, ar galima keisti po vieną?

Pagrindinė rekomendacija, šiuo atveju, būtų - amortizatorius keisti bent po du: priekinius, ar galinius. Kitu atveju, nevienodai nudėvėti amortizatoriai gali sąlygoti automobilio nestabilumą kelyje. Tokiu būdu, rizikuojama Jūsų bei Jūsų keleivių saugumu. Šiuo klausimu taip pat verta priminti, kad viena susidėvėjusi detalė lemia greitesnį šalia esančių mazgų nusidėvėjimą. Todėl jei keičiant amortizatorius bus pakeistos ir kitos beveik nusidėvėjusios dalys, tai užtikrins ilgesnį važiuoklės eksploatacijos laiką bei ženkliai sumažins išlaidas automobilio remonto metu. Taigi, savalaikis amortizatorių keitimas taupo Jūsų laiką bei piniginę.


Amortizatorių keitimas Klaipėdoje - Kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda?


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223