APIE MUS

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, kad autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai ir patikimai. Mes užtikriname, kad pas mus automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų. Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda - geriausias pasirinkimas.


Registracija
Internetu arba +37068324223


 

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda - vienintelis toks Lietuvoje

Savo klientams teikiame Techninio advokato paslaugą. Klientui įtarus, kad automobilis suremontuotas nekokybiškai, ar autoservise bandė piktnaudžiauti, nesilaikyti klientų aptarnavimo procedūrų, reikalauti apmokėjimo už neatliktus darbus, Techninis advokatas išreikalauja, kad autoservisas ištaisytų klaidas ir padengtų kliento patirtus tiesioginius nuostolius. Autoservisų tinklo Proservisai klientams Techninio advokato paslauga nemokama.


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėdoje


Apie autoservisų tinklą Proservisai

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėdoje - vienas profesionaliausių, patikimiausių ir moderniausių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų (iki 6 tonų) autoservisų tinklas Klaipėdoje. Čia dirba didelę automobilių remonto patirtį sukaupę specialistai.


Autoservisų tinkle Proservisai naudojame modernius automobilių remonto įrengimus. Sertifikuota diagnostinė ir programinė įranga mums leidžia tiksliai diagnozuoti net naujausių automobilių gedimus, todėl remonto sąnaudos dažnai yra mažesnės, nei dirbant su kitų gamintojų diagnostine įranga ar be jos.


Mes didžiuojamės patyrusiais įmonės šaltkalviais ir autoelektrikais, kurie naujausios diagnostinės įrangos ir modernios technikos dėka išvengia dažnai pasitaikančių klaidų, todėl mūsų klientai gali džiaugtis ne tik aukšta automobilių remonto kokybe, bet ir mažesnėmis kainomis. (Mumis pasitiki).


Autoservisų tinklas Proservisai KlaipėdojeRegistracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223