Autoelektrikas Klaipėda. Visos autoelektriko paslaugos.

Kaip žinia, automobilį sudaro galybės įvairiausių laidų ir sistemų, kurios laikui bėgant nusidėvi ar sugenda. Išėjus iš rikiuotės nors vienai iš elektros sistemų automobilis gali neužsivesti, juo gali būti nepatogu ar net nesaugu važiuoti. Be to, net ir atrodo smulkus ir nereikšmingas gedimas gali turėti rimtų pasekmių kitoms elektronikos dalims, taip kelis kartus išbranginat automobilio remontą. Todėl, atsiradus net menkiausiam gedimui su automobilio elektronika, nedelskite, skambinkite mums ir mūsų autoelektrikas ras būdą Jums pagelbėti.


Autoelektrikas Klaipėda


Kiekvienas autoservisuose Proservisai Klaipėda dirbantis autoelektrikas yra įgijęs ne mažesnę nei trejų metų patirtį, todėl gebantis remontuoti elektros gedimus itin greitai ir profesionaliai. Mums svarbi mūsų reputacija ir įmonės vardas, todėl visada stengiamės supratingai bei individualiai prieiti prie kiekvieno automobilio gedimo bei jo pašalinimo. Mūsų užduotis - kad mūsų klientai nešvaistytų pinigų nereikalingiems remonto darbams, gautų kultūringą ir greitą aptarnavimą. Be to, automobilis remontui yra registruojamas tik į laisvą vietą, todėl Jums atvykus, automobilio remontas pradedamas nedelsiant. Paskambinkite mums ir įsitikinkite tuo patys.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Kruopščiai ir atsakingai dirbantis autoelektrikas.

Dauguma su automobilių autoelektronika susijusių gedimų reikalauja itin didelio kruopštumo, atsakingumo bei didelio profesionalių žinių bagažo. Labai dažnai tenka girdėti atsiliepimus, kad šalinant elektronikos gedimą meistrai tai darė ilgai, todėl labai brangiai. Esame įsitikinę, kad tokiu atveju verta pasikliauti tik profesionalais, kurie turi sukaupę ne tik didelį žinių, patirties bagažą, bet ir yra aprūpinti visa reikalinga įranga bei priemonėmis. Tik pasitelkę visą reikalingą įrangą, patirtį, žinias autoelektrikas gali nustatyti tikslią gedimo priežastį ir ją pašalinti iš karto, neatliekant kitų papildomų darbų. Todėl, toks meistras sugebės remontą atlikti greičiau ir taupiau.


Autoelektronikos remontas savarankiškai?

Kaip jau minėta, automobilyje gausu visokių autoelektronikos mazgų, kurie yra tarpusavyje persipynę. Todėl, kartais iš pažiūros smulkus gedimas gali turėti rimtų pasekmių. Bandant pašalinti tokius gedimus patiems, nesuprantant visų autoelektrikos subtilybių, galima stipriai pažeisti svarbų mazgą. Tokių būdu, dažnai prisidaroma papildomų rūpesčių: kelis kartus išbrangsta remontas ir klaidų pašalinimas, bereikalingai išvaistomos laiko sąnaudos. Todėl, net ir smulkiausio gedimo šalinimui visuomet rekomenduojame pasitelkti profesionalų autoelektriką. Tik kompetentingas autoelektrikas sugebės tiksliai nustatyti gedimų priežastį ir ją tinkamai sutvarkyti.


Autoelektrikas Klaipėda


Autoelektrikas Klaipėdoje. Kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda?


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223