Automatinių dėžių remontas Klaipėda - Proservisai Klaipėda

Pavarų dėžė yra viena, kaip ir automobilio variklis svarbiausių mazgų, todėl sugedus automatinei pavarų dėžei automobilio eksploatacija beveik nebeįmanoma. Be to, automatinių dėžių remontas dažnai tapatinamas su didelėmis remonto išlaidomis. Taip yra todėl, kad automobilių vairuotojai menkai arba visai neprižiūri savo transporto priemonių automatinių dėžių, pavyzdžiui, laiku nepakeičia tepalo. Deja, bet automatinių dėžių remontas tikrai nėra pigus. Tačiau, nustojus tinkamai funkcionuoti automatinių pavarų greičio dėžei, jai nebūtinai reikalingas sudėtingas remontas. Labai dažnai užtenka paprasto tepalų keitimo ar autoelektriko įsikišimo. Taigi, raginame pastebėjus nesklandų automatinės pavarų dėžės darbą, atvykti automatinės pavarų dėžės patikrai.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Automatinių dėžių remontas Klaipėda


Automatinių pavarų (greičių) dėžių remontas Klaipėdoje 

Proservisai Klaipėda autoservisuose atliekamas visų automobilių markių pavarų dėžių remontas. Ilgametę patirtį sukaupę specialistai, turintys visą reikiamą įranga geba tiksliai nustatyti greičių dėžių gedimus. Todėl, atsiradus sudėtingiems gedimams automatinėje greičių dėžėje, automatinių pavarų dėžių remontas atliekamas greitai su pagrįstomis piniginėmis sąnaudomis. Šiuo atveju, dažnai girdime nusiskundimus iš klientų, kurie remontavosi greičių dėžes kitur, jog remontas labai užsitęsė ir išbrango, nes buvo pradėta remontuoti ne tai kas reikalinga. Todėl, raginame pastebėjus nesklandų automatinės pavarų dėžes darbą kreiptis pas mus profesionaliai automatinės pavarų dėžės diagnostikai. Tik sužinoję tikslius gedimus, galėsite tikėtis sąžiningos remonto darbų kainos, greito aptarnavimo.


Automatinių dėžių remontas Klaipėda


Automatinių dėžių remontas. Kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda?


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223