Automobilio paruošimas techninei apžiūrai - Proservisai Klaipėda

Automobilis visada privalo būti saugus ir patikimas


Baigia galioti TA? Ir vėl reikia atlikti krūvas organizacinių darbų, kad toliau galėtumėt džiaugtis saugiu važiavimu? Ne bėda: Patikrinsim, suremontuosim, praeisim. Kai automobilis tvarkingas, pasiruošimas privalomajai techninei apžiūrai (TA) ilgai netrunka. O  kai reikia remontuoti sunkesnius gedimus, geriau juos patikėti specialistams - taip bus greičiau, pigiau ir ilgaamžiškiau.


Automobilio paruošimas tech. apžiūrai Klaipėdoje


Automobilio paruošimas techninei apžiūrai Klaipėdoje nėra problematiškas. Galima rasti daug autoservisų teikiančių šią paslaugą. Mes rekomenduojame rinktis, bet kurį autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda autoservisą, nes čia rasite daugiau, nei kitur: aptarnavimo kultūrą, atsakomybę, profesionalumą. Svarbiausia - autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda nėra jokių piktnaudžiavimų. O gedimus remontuoja tik tas specialistas, kuris tokio pobūdžio darbus atlieka efektyviausiai! Todėl tikėtina, kad ir sutaupysite nemažai pinigų.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Paruošimas techninei apžiūrai - Kaip tai vyksta?

Patikėkite mums automobilio paruošimą tech. apžiūrai ir jums neteks stovėti eilėse prie tec. apžiūros centro, mokėti už pakartotinę techninę apžiūrą, o automobilį jums pristatysime techniškai tvarkingą ir su nauja tech. apžiūros pažyma.


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėdoje atlieka pilną automobilio paruošimą tech. apžiūrai ir automobilį pristato į techninės apžiūros centrą Transkona:

 • patikriname automobilį pagal techninės apžiūros reikalavimus:
  • važiuoklės patikra
  • stabdžių sistemos patikra
  • degimo patikra (CO kiekis)
  • skysčių ir tepalų nutekėjimo patikra
  • žibintų būklės patikra ir kt.
 • klientui pateikiame automobilio būklės aprašymą ir numatomų darbų sąmatą
 • gavę kliento sutikimą, vykdome remonto darbus
 • klientui pageidaujant, praeiname automobilio techninę apžiūrą ir automobilį grąžiname su nauja techninės apžiūros pažyma.

Automobilio paruošimas tech. apžiūrai Klaipėdoje


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223