Automobilio kėbulo remontas - kam patikėti?

Automobilio kėbulo remontas nėra pigus malonumas. Apmaudu, jei nepavyksta rasti tinkamo autoserviso, kėbulo remonto darbai patikimi neatsakingiems, savo darbo neišmanantiems meistrams. Tokiais atvejais klientai pavėluotai sužino, jog automobilis netinkamai suremontuotas. Nekokybiškas kėbulo remontas pasireiškia įvairiai: neįmanoma atlikti ratų suvedimo (auga automobilio eksploatacijos sąnaudos, kyla avarijos rizika); automobilis ima trūkinėti per siūles (kenčia automobilio estetinis vaizdas, staigiai krenta automobilio vertė); atsiranda neaiškūs girgždesiai (važiavimas tokiu automobiliu tampa nemalonus)... Kartais nekokybiško remonto pasekmės gali tapti itin skaudžios - avarijos metu automobilis netinkamai deformuojasi ar skyla į dvi dalis. Tokios avarijos dažnai baigiasi beprasmiais vairuotojų ar keleivių sužalojimais, kartais net aukomis.


Vien Klaipėdoje yra dešimtys autoservisų, kuriuose atliekamas automobilių kėbulų remontas. Deja, ne visi dirba kvalifikuotai, atsakingai.

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda automobilio kėbulo remontą rekomenduoja patikėti tikriems profesionalams.


Automobilio kėbulo remontas

Automobilio kėbulo remontas autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda.

Proservisai Klaipėda - profesionaliai dirbantis autoservisų tinklas Klaipėdoje, kituose miestuose. Vykdome visus automobilių remonto darbus. Viena specializacijų: smulkūs bei stambūs kėbulo remonto darbai. Automobilio kėbulo remontas reikalauja ypatingo kruopštumo, atsakomybės. Ypač svarbu, kad automobilio kėbulo remontą atliekantys profesionalai turėtų tinkamai įrengtas patalpas, naudotų specialią įrangą.


Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda specialistai remontuoja, keičia visas kėbulo dalis. Pagrindiniai mūsų kėbulo remonto darbų atlikimo principai - kiek įmanoma mažesnė kėbulo remonto zona, adekvati kaina, kuo mažesnės laiko sąnaudos. Remontuojant automobilio kėbulus, stengiamės palikti kiek įmanoma daugiau gamyklinių dažų. Jeigu automobilio kėbulo defektas smulkus (įbrėžimas, įlenkimas, nusitrynimas), gali būti, kad kėbulo dažymo darbų nenaudosime.


Skambinkite! Profesionalus administratorius suteiks Jums nemokamą konsultaciją.

 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Galime atlikti tiek lengvus, tiek pačius sudėtingiausius kėbulo deformacijų atstatymo darbus. Teikiame smulkių, taip pat gilių įlenkimų remonto paslaugas įvairių markių automobiliams Klaipėdoje. Įvertinus kiekvieno pažeidimo lygį rasime ir pasiūlysime efektyviausią remonto būdą Jūsų automobilio kėbulo defektams pašalinti. Dažnai atliekama procedūra kėbulo pažeidimams panaikinti yra lyginimas be dažymo. Mūsų specialistai atliks nuoseklią pažeistos vietos diagnostiką, o jeigu galimas bedažis įlenkimų lyginimas mes būtinai Jums jį pasiūlysime. Efektyviausią kėbulo remonto metodą parenkame pasitarę su klientu, suderinę remonto eigą bei kainą.


Akcentuojame: automobilio kėbulo remonto darbus pradedame tiktai gavę automobilio savininko sutikimą, kuriame patvirtiname, jog neprirašysime jokių pašalinių darbų. Įlenktos kėbulo vietos „tampymui“ naudojama profesionali įranga, kuri leidžia visiškai atkurti pažeistą kėbulo plotą. Defektų pašalinimams gali būti naudojama speciali PDR metalo tampymo technologija, kurią mūsų specialistai atlieka tokiais etapais:

  1. Paruošimas.
  2. Visos zonos ištempimas;
  3. Darbai iš vidaus
  4. Darbų užbaigimas;
  5. Paviršiaus poliravimas.

Atliekant automobilio sparnų, slenksčių, bamperių, kapoto, bagažinės remontą, dažniausiai efektyviausia ir ekonomiškiausia yra PDR technologija. Metalo tampymas atliekamas su specialia įranga, kuri kėbulo remonto darbus leidžia atlikti greitai, kokybiškai. Dažniausiai darbai trunka vieną - keturias valandas. Taigi, registruokitės bet kokiems kėbulo darbams į autoservisų tinklą Proservisai Klaipėda - garantuojame efektyviausią sprendimą už geriausią kainą.


Automobilio kėbulo remontas


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda – patikimas automobilio kėbulo remontas Klaipėdoje.


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223