Dujų įrangos montavimas Klaipėdoje. Patikėkite tik Profesionalams!

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda visą kompleksą darbų susijusių su dujų įrangos montavimu ant benzinu varomu automobilių. Dujų įrangos montavimas – tai puikus būdas maksimaliam išlaidų taupymui, kurias Jus išleidžiate kurui. Iš praktikos galime pasakyti, kad atlikus dujų įrangos montavimą, iki dviejų kartų sutaupomos išlaidos skirtos kurui.


Dujų įrangos Montavimas. Privalumai:

 • Ekonomiškumas – tai pagrindinis dujų įrangos montavimo privalumas.
 • Ekologiškumas – sumontavus dujų įrangą ir tokiu būdų naudojant suskystintas dujas oro tarša yra ženkliai mažesnė.
 • Galimybė nuvažiuoti daugiau kilometrų. Juk dujų įrangos montavimo metu automobilyje įdiegiamas suskystintųjų dujų balionas (bakas). Tokiu būdu automobilis gali važiuoti tiek suskystintomis dujomis, tiek benzinu.
 • Varikliai varomi dujomis dirba tyliau bei sklandžiau.
 • Motorai dirbantys suskystintomis dujomis dažniausiai tarnauja ilgiau.
  Dujų Įrangos Montavimas

Šiuo metu yra labai daug siūlančių dujų įrangos montavimo paslaugas, tačiau rekomenduotina pasirinkti būtent šios srities specialistus. Tai padės Jums sutaupyti tiek pinigus, tiek laiką, nes nekokybiškas dujų įrangos montavimas dažnai priveda prie kitų rimtų gedimų, kuriuos norit pašalinti reikia papildomų remonto darbų. Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda gali pasiūlyti dujų įrangą įvairiausių gamintojų. Žinoma dujų įrangos montavimo metu bus atkreiptas dėmesys į Jūsų automobilio specifikacijas bei dujų įrangos rekomendacijas, todėl Jūs būsite tikri, kad dujų įranga, įdiegta Jūsų automobilyje, bus pati tinkamiausia. Visa autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda montuojama įranga turi sertifikatus. Dirbantys specialistai turi ilgametę patirtį ir visas reikalingas žinias kokybiškam dujų įrangos montavimui.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Dujų Įrangos Remontas Klaipėdoje.

Šiandien dujų įrangos montavimą atlieka dauguma autoservisų, tačiau autoservisai, kurie stengiasi uždirbti dažnai už neadekvačią kainą montuoja abejotinos kokybės dujų įrangą. Tuo būdu dažnam dujomis varomam automobiliui reikalingas dujų įrangos remontas. Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda – tai patikimas automobilių remontas visoje Lietuvoje. Mūsų meistrai ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie yra automobilio remonto darbų profesionalai, todėl bet kokį automobilio remonto darbą atlieka itin kokybiškai. Ne išimtis yra ir dujų įrangos remontas. Dujų įrangos remontą atlieka tik tie meistrai, kurie ilgus metus specializuojasi būtent šioje srityje. Mūsų tinkle dujų įrangos remontas (aptarnavimas) tai:


 • Dujų įrangos diagnostika;
 • Dujų įrangos remontas
 • Dujų įrangos reguliavimas;
 • Kiti dujų įrangos darbai, kurie užtikrina maksimalų saugumą kelyje.

Dujų įrangos gedimų priežastys:


 • Šerkšno susidarymas ant reduktoriaus;
 • Oro atsiradimas;
 • Sugedęs elektromagnetinis vožtuvas;

Jeigu pereinant iš dujinio į benzininį režimą padidėja jo lygis:


 • Įdiegtas netinkamas mišinys;
 • Atsirado problemų su varikliu.

Jeigu staiga variklis prarado savo galią, veikia trūkčiodamas:


 • Ne visiškai atidarytas reduktoriaus vožtuvas;
 • Nesureguliuotas dujų reguliatorius;

Žinoma, išvardytos toli gražu ne visos priežastys. Taip pat gali būti pažeistas pačios dujų įrangos hermetiškumas.


Dujų Įrangos Montavimas


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223