Duslintuvų remontas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Duslintuvų remontas ar keitimas pakankamai nesudėtinga procedūra, todėl galite rasti tikrai nemažai autoservisų bei garažiukų, kuriuose siūloma ši paslauga. Daugelis šaltkalvių šį darbą atlieka nepriekaištingai. Klientams lieka tiktai rinktis palankiausią kainos-kokybės santykį, terminus, garantiją. Google paieškoje įvedus "duslintuvu remontas Klaipeda" rasite pasirinkimų daugiau, nei reikia. Tačiau kaip atrasti tą geriausią kainos ir kokybės santykį, kai pasirinkimo tiek daug? Kaip nepaskęsti toje internetinėje paieškoje ir greitai atrasti servisą, kurio terminai ir kitos sąlygos mus tenkintų?


Duju ismetimo sistemos remontas Klaipedoje


Duslintuvų remontas Klaipėdoje - bene mažiausia problema

Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda autoservisuose atliekamas duslintuvų remontas. Kai seno duslintuvo remontuoti neapsimoka, vykdomas seno duslintuvo keitimas nauju. Atvežus automobilį su sugedusiu duslintuvu, autošaltkalvis pirmiausia įvertins dujų išmetimo sistemos būklę. Jeigu duslintuvas bus nedaug parūdijęs, pramuštos mažos skylės, tai žinoma užteks paslaugos – duslintuvų virinimas. Tačiau, jeigu korozija itin stipriai paveikusi duslintuvą, tada jau reikės atlikti duslintuvo keitimą. Beje, ar žinojote, kad duslintuvai yra gaminami iš labai tvirtų medžiagų ir dėl mechaninio poveikio jie genda pakankamai retai? Žymiai dažnesnė problema – korozija. 


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda duslintuvą suremontuos taip greitai, kad nespėsite net mirktelėti. Tačiau jeigu susiklostytų viskas nesėkmingai ir surūdijęs duslintuvas pramuštų automobilio dugną, tada pasekmės gali būti liūdnos... Remontas gali užtrukti ir ilgiau, ir kainuoti brangiau. Gali prireikti važiuoklės remonto, kuro sistemos remonto ir kt. Nesijaudinkite. Esant reikalui, Klientams siūlome ir daugiau automobilių remonto paslaugų. Kreipkitės ir atsakysime į visus klausimus.


Registracija
Internetu arba +37068324223


Ar įmanoma nepastebėti, kad duslintuvas sugedo? Tikrai ne. Prireikus duslintuvo taisymo, išgirsite labai nemalonų garsą, kurį girdėsite ne tik Jūs, bet ir aplinkiniai. Taip pat galite pajusti dujų kvapą automobilyje. Sakysite, o tai gal važiuoti visai be duslintuvo? Teoriškai, žinoma, galima važiuoti ir be jo. Turėsite labai garsiai veikiančią transporto priemonę. Iš patirties galime pasakyti, kad yra vairuotojų, kuriems pradžioje net patinka toks grasas. Tačiau ilgėliau pasivažinėjus sugrįžta pas mus ir prašo vis dėlto duslintuvą sutaisyti, nes šitoks triukšmas kantrybės tikrai reikalauja. 


Duslintuvų keitimas arba remontas: renkamės geriausius

Dujų išmetimo sistema atlieka dar vieną labai svarbią funkciją, dėl kurios būtinas katalizatorių arba duslintuvų remontas. Išmetimo sistema ne tik apsaugo nuo galingo triukšmo, nuo nemalonaus kvapo automobilio salone, tačiau taip pat užtikrina transporto priemonės taršos ribojimą. Ar žinojote, kad būtent automobiliai sudaro 70-80 proc. visos oro taršos didžiuosiuose Lietuvos miestuose? Todėl norėdami prisidėti prie aplinkos saugojimo, pasirūpinkite tokiu, atrodo, paprastu dalyku, kaip duslintuvų remontas. Klaipėda turi tikrai ne vieną gerą meistrą, tačiau Proservisai Klaipėda – kokybės garantas. 


Duslintuvu remontas Klaipedoje


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda turi ilgametę patirtį (83535 laimingų klientų), didelį kiekį patikimų autoservisų (71) ir visą būrį kvalifikuotų mechanikų (207). Todėl galime visus automobilio remonto darbus išspręsti itin efektyviai ir greitai. Galite būti ramūs, kad automobilį atiduodate į patikimas rankas. Raskite duslintuvo remontui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje. Kilus klausimams, laukiame Jūsų skambučio arba galite pasinaudoti visa parą veikiančia internetine registracija.


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223