Dyzelinių variklių remontas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Iš automobilio variklio skyriaus pasigirdus pašaliniams garsams mus aplanko nusivylimo jausmas. Ir nenuostabu, juk variklio remontas yra viena brangiausių ir sudėtingiausių autoservisuose atliekamų paslaugų. Todėl labai svarbu, kad tokį remontą atliktų ilgametę patirtį bei kvalifikaciją turintis specialistas. Dažnu atveju, kuomet variklio remontą atlieka tam kompetencijos neturintis meistras, remontas užtrunka ilgiau, gedimai diagnozuojami netiksliai, remontas nepagrįstai išbrangsta. O nusivylimas esama situacija tik dar labiau stiprėja. Be to, tinkamai diagnozuoti variklio gedimus vien kompetencijos nepakanka, tam reikalinga ir profesionali, kokybiška diagnostikos įranga. Proservisai Klaipėda autoservisuose profesionaliai, pagal konkrečių variklių specifikacijas ir gamintojų rekomendacijas atliekamas visų automobilių markių dyzelinių variklių remontas.


Dyzelinių variklių remontas Klaipėda


Taigi, kviečiame išmėginti mūsų autoservisus - netruksite įsitikinti, kad mes vertiname mūsų reputaciją, todėl kiekvieną dieną stengiamės, kad sugedus Jūsų automobiliui, Jums netektų gaišti laiko, nervintis ar be reikalo švaistyti pinigų. Proservisai Klaipėda tai - a) greitas aptarnavimas - Jūsų automobilis remontui registruojamas tik į laisvą vietą, todėl pirminiai remonto darbai prasidės, Jums atvežus automobilį; b) Kultūringas bendravimas; c) teisinga kaina - neprirašinėjame, jokių nereikalingų papildomų darbų! Taigi, kviečiame rinktis sąžiningą autoservisą Klaipėdoje.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Patikimas dyzelinių variklių remontas Klaipėdoje. Variklių diagnostika.

Kiekvienas variklių remontas prasideda nuo variklio diagnostikos. Tik profesionali įranga ir patyrusio specialisto žinios gali leisti kuo tiksliau, dar visiškai neišardžius variklio sudedamųjų dalių, nustatyti galimus gedimus. Todėl, mūsų autoservisuose variklius remontuoja tik tie meistrai, kurie variklių remonto srityje specializuojasi jau kelerius metus. Panaudodami visą reikiamą įranga jie tiksliai nustato gedimus, taip taupydami klientų laiką ir pinigus.


Dyzelinių variklių remontas Klaipėda


Dyzelinių variklių remontas, kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223