Automobilinių generatorių remontas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Generatorius tai vienas iš labiausiai apkrautų elementų automobilyje, todėl neišvengiamai anksčiau ar vėliau automobiliams reikalingas generatorių remontas. Dažniausiai apie generatoriaus "negalavimus" automobilyje praneša skydelyje užsidegusi akumuliatoriaus piktograma. Tiesa pasakius - ne pats maloniausias dalykas, nes tai reiškia, jog greitu metu automobilis gali nebeužsivesti. Tuomet reiks ieškoti patikimo autoserviso ir samdytis autovežį automobilio gabenimui. Todėl, norint išvengti papildomų išlaidų ir kitų nemalonumų, pastebėjus pirmuosius generatoriaus darbo nesklandumus patariame, kuo skubiau vykti į patikimą autoservisą.


Generatorių remontas


Generatorių remontą su mažiausiomis laiko ir piniginėmis sąnaudomis galės atlikti tik profesionalas, turintis visą reikalingą įrangą. Proservisai Klaipėda autoservisuose specialistai, remontuojantys generatorius yra tos srities profesionalai, turintys visą reikalingą įrangą, todėl galintis generatorių remontą ar diagnostiką atlikti itin tiksliai. Svarbu priminti, kad nenustačius tikslaus gedimo iš karto generatoriaus remontas išbrangsta. Jei įtariate, kad Jūsų automobilyje generatorius dirba netinkamai, atvykite generatoriaus diagnostikai, remontui ar konsultacijai. Mumis galite pasitikėti!

 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Generatorių remontas pas mus - nešvaistykite nei laiko, nei pinigų

Taigi, išmėginkite mūsų autoservisus ir Jūs - netruksite suprasti, kad mes vertiname mūsų reputaciją, todėl kiekvieną dieną stengiamės, kad sugedus Jūsų automobiliui, Jums netektų gaišti laiko, nervintis ar be reikalo švaistyti pinigų. Raskite generatoriaus remontui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje. Proservisai Klaipėda tai - a) greitas aptarnavimas - Jūsų automobilis remontui registruojamas tik į laisvą vietą, todėl pirminiai remonto darbai prasidės, Jums atvežus automobilį; b) kultūringas bendravimas; c) teisinga kaina - neprirašinėjame, jokių nereikalingų papildomų darbų! Taigi, kviečiame rinktis sąžiningą autoservisą Klaipėdoje.


Generatorių remontas. Dažniausi gedimai:

a) susidėvi generatorių šepetėliai;

b) susidėvi generatorių kontaktiniai žiedai;

c) sugenda generatorių rėlės;

d) sugenda generatorių statorių apvijos;

e) sugenda generatorių diodų plokštės;

f) sumažėjusi ar nepakankama generatorių galia ir kt.


Generatorių remontas


Generatorių remontas, kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda.


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223