Automobilio patikra prieš perkant - kaip išvengti loterijos ?

Ar įmanoma perkant naudotą automobilį būti tikram, kad pardavėjas sąžiningai išvardino visas automobilio problemas, gedimus? Taip, įmanoma, bet tikimybė tikrai nedidesnė, nei 1/10. Ne mažiau kaip 9/10 atvejų pirkėjai lieka daugiau arba mažiau apgauti. Ar galima išvengti loterijos? Profesionali pagalba perkant automobilį gali pagelbėti išvengti nusivylimo bei nuostolių.

Patikėkite perkamo automobilio patikrą profesionalų komandai. Sutaupysite ne vien pinigų, laiko, bet ir nervų.


Profesionali pagalba perkant automobilį


Pagalba perkant automobilį - Perkamo automobilio patikra Klaipėdoje

Jei reikalinga pagalba perkant automobilį, Jums padės autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda profesionalai - apie perkamo automobilio defektus sužinosite viską, net ko nežino pats pardavėjas:


  • Pilna perkamo automobilio patikra;
  • Kompiuterinė diagnostika;
  • Detali sąmata.

Nustatome defektus bei numatomas automobilio remonto sąnaudas. Patikėję perkamo automobilio patikrą autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda profesionalams, gausite prognozuojamų remonto  darbų sąmatą. Nebereiks spėlioti, kiek kainuos visiškas automobilio paruošimas eksploatacijai. Be to, tai puikus įrankis derantis dėl kainos.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Profesionalo pagalba perkant automobilį gali žymiai sumažinti jūsų sąnaudas ruošiant automobilį eksploatacijai, jį eksploatuojant.

Mūsų praktika rodo, kad po automobilio patikrinimo tik ~10% pirkėjų, sutinka pirkti automobilį. Didelė dalis pardavėjų po patikrinimo nuleidžia parduodamo automobilio kainą.

Padedame nusipirkti automobilį, vietoje šaliname visus rastus defektus.

Daugiau apie perkamo automobilio patikrą rasite čia.


Profesionali pagalba perkant automobilį


Proservisai Klaipėda - profesionalių autoservisų tinklas

 


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223