Ratų suvedimas, ratų išvirtimas (ratų geometrija) - Proservisai Klaipėda

Eksploatuojant automobilį, dėvisi pakabos detalės. Neišvengiamai patiriami smūgiai ratais į duobes. Laikui bėgant, keičiasi ratų geometrija. Auga kuro sąnaudos. Greičiau dyla padangos. Atsiranda vairavimo diskomfortas. Pigus, užtikrintas vaistas - ratų suvedimo reguliavimas / ratų išvirtimo reguliavimas (liaudiškai - tiesiog ratų suvedimas).


Laiku atliktas ratų suvedimas taupo tiek Jūsų padangas, tiek piniginę.


Ratų suvedimas Klaipėdoje


Proservisai Klaipėda rekomenduoja: reguliarus ratų suvedimas - mažesnės automobilio eksploatacijos sąnaudos

Profilaktinis ratų suvedimas rekomenduojamas pravažiavus 10 – 15 tūkst. kilometrų arba bent du kartus per metus. Taip pat rekomenduojamas ratų geometrijos reguliavimas po kai kurių  pakabos bei vairo pavaros remonto darbų. Ratų suvedimas užtikrina automobilio vairo pavaros ir vairo pakabos elementų puikų veikimą, tolygų važiavimą bei vairavimo tikslumą. Savalaikis ratų suvedimas greitai atsiperka. Svarbu, kad ratų suvedimo / išvirtimo reguliavimui būtų naudojama moderni, kalibruota kompiuterinė įranga, o paslaugą atliktų darbą išmanantis profesionalas.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Tiksli ratų geometrija užtikrina:

 • Saugumą kelyje
 • Mažesnes kuro sąnaudas
 • Minimalų, tolygų padangų dilimą
 • Ilgesnį važiuoklės dalių tarnavimo laiką

Pa mus ratų suvedimą atlieka ilgametę patirtį turintys profesionalai, naudodami kalibruotą kompiuterinį stendą, todėl klientams garantuojame, jog ratų suvedimas Klaipėdoje, Proservisai Klaipėda tinklo autoservise, Jums užtikrins saugų važiavimą, o padangas keisti teks rečiau (taip taupysite savo pinigus).


Kada rekomenduojama atlikti ratų suvedimą?

 • 1-2 kartus per metus (keičiant padangas) arba atlikus automobilio važiuoklės remonto darbus
 • Atsiradus kėbulo, skersinės sijos deformacijų
 • Pajutus nestabilumą kelyje (automobilis “neklauso” vairuotojo, “plaukioja”, traukia į šoną)
 • Pasikeitus vairo centravimui (vairo padėčiai)
 • Kai automobilis pavėluotai reaguoja į vairo judesius
 • Jei baigus posūkį, vairas sunkiai savaime grįžta į pradinę padėtį
 • Pastebėjus netolygų ar stiprų padangų dilimą
 • Patyrus avariją
 • Atsitrenkus į bordiūrą, “aštriau” įvažiavus į duobę

Ratų suvedimo / išvirtimo reguliavimas yra privalomas po vairo sistemos remonto, važiuoklės remonto (vairo traukių, antgalių, šarnyrų, svirčių, amortizatorių, spyruoklių, statramsčių, sailenblokų keitimo, kt.).


Ratų suvedimas Klaipėdoje


Prieš imantis ratų suvedimo / išvirtimo reguliavimo, patikriname:

 • padangų protektoriaus gylį, nusidėvėjimą, deformacijas
 • padangų slėgį
 • važiuoklės būklę

Dirbame atsakingai, skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą, sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda, tai užtikrinta kokybė, aptarnavimo kultūra, reali garantija


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223