Sankabos remontas, Sankabos keitimas - Proservisai Klaipėda

Laikui bėgant, dėl automobilių eksploatacijos, kelių būklės ypatybių dėvisi visos automobilio detalės. Ne išimtis ir sankaba. Išėjus iš rikiuotės visoms sankabos sudedamosioms dalims sankabos remontas ar sankabos keitimas tampa gana brangi paslauga. Todėl norint išvengti nekokybiško remonto ar manipuliacijų ir su tuo susijusių nepagrįstų išlaidų darbus reikėtų patikėti sąžiningam, toje srityje kompetentingam autoservisui. Juk puikiai suprantame, kad tas, kuris yra visų galų meistras dažniausiai nėra nei vieno.


Sankabos remontas ar sankabos keitimas mūsų tinklo autoservisuose yra dažnai atliekama procedūra, todėl mūsų specialistai tikrai turi ne mažesnę nei trejų metų patirtį bei visą reikiamą įrangą sankabos remonto, keitimo darbams atlikti. Tai jiems leidžia sankabos remontą ar keitimą atlikti efektyviau. Taip sumažinant laiko ir pinigines sąnaudas. Registruokitės!


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Ką lemia sugedusi sankaba?

Netinkamai veikianti sankaba gali lemti padidėjusias kuro sąnaudas. O sankabai visiškai sugedus automobiliu nebegalima bus važiuoti, todėl patirsite papildomų išlaidų jį transportuojant autovežio pagalba. Todėl, nešvaistykite pinigų veltui - pastebėję netinkamą sankabos darbą (pašaliniai, garsai, "buksavimas", trūkčiojimas) atvykite sankabos diagnostikai pas mus. Neleiskite sugedusioms detalėms gadinti sveikas, šalia esančias, dalis - taupykite laiką ir pinigus.  Pas mus sankabos remontas, sankabos keitimas Klaipėdoje atliekamas visų markių automobiliams.


Sankabos remontas


Kas yra automobilio sankaba ir kam ji reikalinga?

Automobilio sankaba - tai mazgas, kuris leidžia trumpam laikui atjungti variklį nuo pavarų dėžės. Pagrindinės funkcijos: neleisti įvykti staigiems apkrovos skirtumams, užtikrinti tolygų judėjimą iš vietos ir apsaugoti transmisijos detales nuo perkrovos. Kitaip tariant, sankaba leidžia atjungti ir įjungti pavaras, taip sujungiant pavarų dėžės ir variklio darbą, perduodant sukimo jėgą ratams. Sankabos remontas arba sankabos keitimas tai procedūra, kurios metu yra atkuriamas transmisijos mazgo mechanizmas, kuris būtinas norint sujungti smagratį su pavarų dėže.


Kas sudaro sankabos komplektą?

  • Sankabos diskas
  • Smagratis,
  • Diskatorius,
  • Išminamasis guolis.

Kiekvienas iš šių komponentų laikui bėgant nusidėvi, todėl ilgainiui reikalingas sankabos remontas ar sankabos keitimas. Taigi, sankabos remontas, ne kas kita, kaip sankabos sudedamųjų dalių keitimas. Savo klientams patariame, kad sugedus nors vienam iš išvardintų komponentų vertėtų pakeisti visas sankabos sudedamąsias dalis. Tokiu atveju, netektų kelis kartus mokėti už sankabos komplekto ar smagračio nuėmimą ir pastatymą. Kita vertus, dažnai pasitaiko atvejų, kad pavyzdžiui, diskatorius dar tikrai gali tarnauti. Todėl, sugedus sankabai teiraukitės mūsų specialistų, jie Jums sąžiningai ir atsakingai patars, ar prireiks viso sankabos komplekto bei smagračio ar užteks tik kai kurių elementų keitimo.


Sankabos remontas (sankabos keitimas) kokią įtaką turi dalių kokybė?

Kokį sankabos komplektą remonto atveju pasirinkti priklauso nuo automobilio markės. Būtina kruopščiai apsvarstyti komplekto pasirinkimą. Priklausomai nuo gamintojo skiraisi sankabos komplekto sudedamųjų dalių kokybė. Atsižvelgiant į tai, kad ji nuolat patiria didelius apkrovimus, vertėtų pasirinkti itin aukštos kokybės sankabą. Suprantama, visi nori rasti pigiausią variantą ir sutaupyti pinigų, tačiau sankaba yra tas mazgas, kurį renkantis taupyti tiesiog neapsimoka.


Automobilio diagnostika ir mūsų autoservisų tinklo specialistų konsultacija padės išsiaiškinti, koks variantas Jūsų automobiliui tinkamiausias. Todėl, registruokitės atvykimui jau šiandien!


Kai automobilyje atsiranda kokių nors gedimų, tai daro įtaką tinkamam automobilio veikimui ir atitinkamai vairuotojo saugumui. Todėl, į tai numoti lengva ranka nederėtų. Proservisai Klaipėda meistrai atliks diagnostiką ir remontą Klaipėdoje, kuomet:


  • Sistema neįsijungia. Pirmoji priežastis yra dėl "užkepusio" varomo disko, todėl jį skubiai reikia išvalyti. Antroji priežastis yra stūmoklio sandarumo būklės pasikeitimas;
  • Jaučiama vibraciją sistemos jungimo metu;
  • Padidinus apsukas, greitis nesikeičia. Tam reikia sureguliuoti sistemą. Tai turėtų būti daroma tik profesionalių meistrų ir įrangos pagalba;
  • Sunkus pavarų išjungimas ir įjungimas;
  • Atsiranda pašaliniai garsai. Priežastis: netinkamas laisvosios eigos veikimas; Jeigu, garsai girdimi netgi išjungus sistemą, vadinasi, yra sulaužyti arba nusidėvėję guoliai.
  • Bandant pajudėti iš vietos automobilis trūkčioja.

Sankabai "buksuojant" juntamas blogas kvapas, perkaitimas, degalų sąnaudų padidėjimas ir transporto priemonės dinamikos sumažėjimas. Kiekvienas šis gedimo požymis yra lengvai aptinkamas atliekant nuodugnų patikrinimą mūsų autoservisuose. Atminkite: laiku atliktas sankabos dalių remontas, keitimas taupo Jūsų laiką, piniginę. Raskite sankabos keitimui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.


Kaip prailginti sankabos naudojimo laiką?

Sankabos “tarnavimo” laikas priklauso nuo vairuotojo ir jo vairavimo stiliaus. Tie vairuotojai, kurie mėgsta automobiliu startuoti labai staigiai dažnesni svečiai autoservisuose. Taip pat, neretas vairuotojų įprotis yra tai, kad jie neatleidžia  sankabos pedalo iki galo. Taip yra gadinami sankabos komplekto elementai. Tokiu būdu eksploatuojant automobilį sankabos keitimas ar sankabos remontas reikalingas dažniau. Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda ne tik profesionaliai atliks visus remonto darbus, bet ir pakonsultuos, kaip tinkamai naudoti sankabą.

Skubus sankabos keitimas ir sankabos keitimas Klaipėdoje. Skambinkite jau dabar!


Sankabos remontas


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223