Sankabos remontas, Sankabos keitimas Klaipėda.

Laikui bėgant, dėl automobilių eksploatcijos, kelių būklės ypatybių dėvisi visos automobilio detalės. Ne išimtis ir sankaba. Sankabos remontas ar sankabos keitimas mūsų autoservisų tinkle dažnai atleikama procedūra (žiūrėkite grafiką žemiau). Mūsų specialistai turi ne mažnesnę nei trijų metų patirtį bei visą reikiamą įrangą sankabos remonto, keitimo darbams atlikti. Netinkamai veikianti sankaba gali lemti padidėjusias kuro sąnaudas.

Be to, sankabai visiškai sugedus automobiliu nebegalima bus važiuoti, todėl patirsite papildomų išlaidų jį transportuojant autovežio pagalba. Todėl, nešvaistykite pinigų veltui – pastebėję netinkamą sankabos darbą (pašaliniai, garsai, „buksavimas“, trūkčiojimas) atvykite sankabos diagnostikai pas mus. Neleiskite sugedusiosm detalėms gadinti sveikas, šalia esančias, dalis – taupykite laiką ir pinigus.  Primename: pas mus sankabos remontas, sankabos keitimas Klaipėdoje atliekamas visų markių automobiliams.

REGISTRACIJA – Sankabos remontas, Klaipėda

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00 (greitai registruosime kiekvieną savaitės dieną (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00),

Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00

Registracija: ratų suvedimas KlaipėdojeSankabos remontas, KLAIPĖDA.
NEMOKAMA REGISTRACIJOS FORMA.
PASIRINKITE JUMS TINKAMĄ ATVYKIMO Į AUTOSERVISĄ LAIKĄ.

Kas yra automobilio sankaba ir kam ji reikalinga?

Automobilio sankaba – tai mazgas, kuris leidžia trumpam laikui atjungti variklį nuo pavarų dėžės. Pagrindinės funkcijos: neleisti įvykti stagiems apkrovos skirtumams, užtikrinti tolygų judėjimą iš vietos ir apsaugoti transmisijos detales nuo perkrovos. Kitaip tariant, sankaba leidžia atjungti ir įjungti pavaras, taip sujungiant pavarų dėžės ir varilio darbą, perduodant sukimo jėgą ratams. Sankabos remontas arba sankabos keitimas tai procedūra, kurios metu yra atkuriamas transmisijos mazgo mechanizmas, kuris būtinas norint sujungti smagratį su pavarų dėže.

Kas sudaro sankabos komplektą?

  • Sankabos diskas
  • Smagratis,
  • Diskatorius,
  • Išminamasis guolis.

Kiekvienas iš šių komponentų laikui begant nusidėvi, todėl ilgainiui reikalingas sankabos remontas ar sankabos keitimas. Taigi, sankabos remontas, ne kas kita, kaip sankabos sudedamųjų dalių keitimas. Savo klientams patariame, kad sugedus nors vienam iš išvardintų komponentų vertėtų pakeisti visas sankabos sudedamąsias dalis. Tokiu atveju, netektų kelis kartus mokėti už sankabos komplekto ar smagračio nuėmimą ir pastatymą. Kita vertus, dažnai pasitaiko atvejų, kad pavyzdžiui, diskatorius dar tikrai gali tarnauti. Todėl, sugedus sankabai teiraukitės mūsų specialistų, jie Jums sąžiningai ir atsakingai patars, ar prireiks viso sankabos komplekto bei smagračio ar užteks tik kai kurių elementų keitimo.

Sankabos remontas Klaipėda
Sankabos remontas. Dinamika. Spalio-Rugsėjo mėn.

Sankabos remontas (sankabos keitimas) kokią įtaką turi dalių kokybė?

Kokį sankabos komplektą remonto atveju pasirinkti priklauso nuo automobilio markės. Būtina kruopščiai apsvarstyti komplekto pasirinkimą. Priklausomai nuo gamintojo skiraisi sankabos komplekto sudedamųjų dalių kokybė. Atsižvelgiant į tai, kad ji nuolat patiria didelius apkrovimus, vertėtų pasirinkti itin autštos kokybės sankabą. Suprantama, visi nori rasti pigiausią variantą ir sutaupyti pinigų, tačiau sankaba yra tas mazgas, kurį renkantis taupyti tiesiog neapsimoka.

Automobilio diagnostika ir mūsų autoservisų tinklo specialistų konsultacija padės išsiaiškinti, koks variantas Jūsų automobiliui tinkamiusias. Todėl, registruokitės atvykimui jau šiandien!

Kai automobilyje atsiranda kokių nors gedimų, tai daro įtaką tinkamam automobilio veikimui ir atitinkamai vairuotojo saugumui. Todėl, į tai numoti lengva ranka nederėtų. Proservisų meistrai atliks diagnostiką ir remontą Klaipėdoje, kuomet:

  • Sistema neįsijungia. Pirmoji priežastis yra dėl „užkepusio“ varomo disko, todėl jį skubiai reikia išvalyti. Antroji priežastis yra stūmoklio sandarumo būklės pasikeitimas;
  • Jaučiama vibraciją sistemos jungimo metu;
  • Padidinus apsukas, greitis nesikeičia. Tam reikia sureguliuoti sistemą. Tai turėtų būti daroma tik profesionalių meistrų ir įrangos pagalba;
  • Sunkus pavarų išjungimas ir įjungimas;
  • Atsiranda pašaliniai garsai. Priežastis: netinkamas laisvosios eigos veikimas; Jeigu, garsai girdimi netgi išjungus sistemą, vadinasi, yra sulaužyti arba nusidėvėję guoliai.
  • Bandant pajudėti iš vietos automobilis trūkčioja.

Sankabai „buksuojant“ juntamas blogas kvapas, perkaitimas, degalų sąnaudų padidėjimas ir transporto priemonės dinamikos sumažėjimas. Kiekvienas šis gedimo požymis yra lengvai aptiktamas atliekant nuodugnų patikrinimą mūsų autoservisuose. Atminkite: laiku atliktas sankabos dalių remontas, keitimas taupo Jūsų laiką, piniginę.

Kaip prailginti sankabos naudojimo laiką?

Sankabos “tarnavimo” laikas priklauso nuo vairuotojo ir jo vairavimo stiliaus. Tie vairuotojai, kurie mėgsta automobiliu startuoti labai staigiai dažnesni svečiai autoservisuose. Taip pat, neretas vairuotojų įprotis yra tai, kad jie neatleidžia  sankabos pedalo iki galo. Taip yra gadinami sankabos komplekto elementai. Tokiu būdu eksploatuojant automobilį sankabos keitimas ar sankabos remontas reikalingas dažniau. Autoservisų tinklas Proservisai ne tik profesionaliai atliks visus remonto darbus, bet ir pakonsultuos, kaip tinkamai naudoti sankabą.

Skubus sankabos keitimas ir sankabos keitimas Klaipėdoje. Skambinkite jau dabar!

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, Proservisų tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų.

Detalėms bei remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją.