Stabdžių kaladėlių keitimas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Ar žinote kokios avarijos pačios skaudžiausios? Statistiškai dažniausiai pasitaikančios avarijos būna dėl netvarkingos važiuoklės. Tačiau pačios skaudžiausios – dėl netvarkingos stabdžių sistemos. Įsivaizduokite patys. Važiuojate didžiuliu greičiu ir pastebite, kad neveikia stabdžiai. Ką darote? Nėra jokios kitos išeities kaip tik bandyti stabdyti automobilį pavaromis arba išsukti iš kelio. Viena laimė, jeigu pavyksta išvengti aukų... Situacija tikrai tragiška. Todėl niekada nepamirškite reguliarios profilaktinės automobilio patikros, kurios metus bus patikrinta ir visa stabdžių sistema. O jei reikia, atliktas stabdžių kaladėlių keitimas. Klaipėda turi autoservisų tinklą Proservisai Klaipėda, kuriame mechanikai visus automobilio remonto darbus atliks kokybiškai ir už sąžiningą kainą.


Automobilio remontas: stabdziu kaladeliu keitimas


Stabdžių kaladėlių keitimas – kada?

Ar prisimenate kada Jūsų automobiliui buvo atliktas stabdžių kaladėlių keitimas? Stabdžių kaladėlės – tokia automobilio dalis, kuri susidėvi natūraliai. Todėl jų keitimas turi būti reguliarus.  Dažniausia rekomendacija, jas keisti maždaug kas 25-30 tūkst. km. Tačiau tai tik apytikris intervalas. Labai daug kas priklauso nuo Jūsų vairavimo stiliaus. Jeigu pasižymite ramesniu temperamentu ir automobilį eksploatuojate atsargiai, tai gali būti, kad stabdžių kaladėlių keitimas galės būti atliktas ir pravažiavus 50 tūkst. km.


Tačiau tai tik preliminarūs skaičiai ir teorija. O, kaip žinome, ne viskas būna taip, kaip parašyta vadovėliuose. Stebėkite savo automobilį ir pamatysite, kad pati stabdžių sistema Jums signalizuoja, jog jau laikas panaršyti internete ir paieškoti kur galimas „stabdžių kaladėlių keitimas Klaipėda“. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda mechanikai visada pasiruošę Jums pagelbėti ir visus automobilio remonto darbus stengiasi atlikti kaip įmanoma greičiau. Susisiekite su mumis.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Kada automobiliui reikalingas stabdžių kaladėlių keitimas?

Stabdžių kaladėlių keitimas Jūsų transporto priemonei bus reikalingas tada, kai kaladėlių storis taps mažesnis nei 5 mm. Arba ant jų matysis įtrūkimų. Svarbu žinoti, kad vienu metu turi būti kaladėlės keičiamos poromis. Tai reiškia vienu kartu keisti iškart abi priekines kaladėles, arba abi galines. Kitu atveju, rizikuojate sumažinti stabdymo efektyvumą - galite sukelti avariją. Taip pat reikia paminėti, kad dažnu atveju, keičiant stabdžių kaladėles, reikės pakeisti ir stabdžių diskus. Galbūt ne kiekvieną kartą, tačiau maždaug kas 2-4 k. tai tikrai.


Taigi, kokie požymiai, kad atėjo laikas, keisti stabdžių kaladėles?

  • stabdymo momentu girdimi specifiniai garsai;
  • norėdamas paspausti stabdžių pedalą, vairuotojas turi įdėti nemažai pastangų;
  • padidintas stabdymo kelias;
  • automobilis dreifuoja į dešinę arba į kairę;
  • prietaisų skydelyje užsidega specialus indikatorius.

Pastebėjus ką nors iš šių požymių, skambinkite tiesiai mums arba registruokitės visą parą veikiančia internetine registracija.


Stabdziu kaladeliu keitimas


Stabdžių kaladėlių keitimas – kaina

Kalbant apie paslaugą stabdžių trinkelių keitimas, galima paminėti, kad kaina pakankamai svarbus veiksnys, renkantis pačias kaladėles. Jeigu pasirinksite pigesnes, tai jos gali gadinti stabdžių diskus ir blogiau stabdyti. Brangesnės visada pasižymės geru stabdymu. Taigi paslaugosstabdžių kaladėlių keitimas – kaina labai priklausys ir nuo to, kurios rūšies kaladėles pasirinksite. Taip pat pabrėžiame, kad autoserviso tinklo Proservisai Klaipėda darbuotojai visada vadovaujasi principu, kad svarbiausias dalykas – remonto kokybė ir Jūsų saugumas kelyje. Todėl atvažiavus pakeisti kaladėles, patikrinsime visą stabdžių sistemą ir pateiksime rekomendaciją apie jos būklę. Raskite stabdžių kaladėlių keitimui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.


Taigi labai sunku pasakyti kokia galutinė paslaugos – stabdžių kaladėlių keitimas – kaina. Ji labai priklausys nuo bendrai visų atliktų remonto darbų, todėl galutinė suma apskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai. Stabdžių kaladėlių keitimas Klaipėdoje autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda, visada atliekamas atsakingai, kruopščiai ir profesionaliai. Visiems remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją. Jeigu dar kyla kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis ir maloniai į juos visus atsakysime.


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223