Tepalų keitimas Klaipėdoje. Verta žinoti!

Didžiajai mūsų klientų automobilių daliai reguliariai atliekamas tepalų keitimas. Mūsų klientai yra protingi ir savo automobilius prižiūrintys žmonės. Jų automobiliams tepalų keitimas atliekamas ne rečiau nei kas 10 000 automobiliu nuvažiuotų kilometrų. Žmonės, kurie nenumoja ranka ir supranta, kokia svarbi automobiliams ši procedūra, ilgainiui išleidžia ženkliai mažiau pinigų automobilio eksploatacijai bei remontui. Jeigu jau senokai savo automobiliui keitėte tepalus, suskubkite tai padaryti - užkirskite kelią greitesniam svarbių savo transporto priemonės mazgų nusidėvėjimui. Skambinkite mums ir mes pagal Jūsų automobilio modelį pasiūlysime optimaliausią alyvos variantą.


Tepalų keitimas Klaipėdoje


Kodėl reguliarus tepalų keitimas (alyvos keitimas) toks svarbus?

Alyva yra vienas svarbiausių sklandų variklio darbą užtikrinančių elementų. Todėl, nuolat reikia stebėti alyvos lygį variklyje, naudoti tik itin kokybišką alyvą, na ir, žinoma, laiku atvykti jos keitimui. Kuomet alyva patenka į automobilio variklį, esant pastoviai variklio dalių trinčiai, tepalai surenka visokiausius nešvarumus bei metalų daleles. Dėl šios priežasties, ilgainiui alyvos spalva pasikeičia ir ji tampa tirštesnė. Tokia, naudoti jau netinkama, alyva "graužia" variklio dalis ir jo darbas gali pasidaryti nestabilus, o galiausiai pažeidimai bus tokie rimti, kad vienintelė išeitis - variklio remontas ar net kapitalinis variklio remontas. Tad, reguliariai atliekamas alyvos keitimas užtikrins, kad ji variklyje savo darbą atliks tinkamai ir joje esančios nuosėdos bei dalelės nedėvės variklio dalių.


Tepalų keitimas geriau nei kapitalinis variklio remontas.

Kaip jau supratote, reguliariai keičiant tepalus Jūsų automobilio variklis ar kiti mazgai tarnaus ilgiau. Iš patirties galime pasakyti, kad geriau skirti keliasdešimt eurų tepalų keitimui nei po to mokėti už kapitalinį variklio, pavarų dėžės ir kt. remontą. Mūsų autoservisuose dirbantys meistrai turi įgiję ne mažesnę nei trejų metų patirtį toje srityje, todėl tepalų keitimą visuose mazguose gali atlikti itin kokybiškai ir profesionaliai, remiantis visomis gamintojų rekomendacijomis. Raskite tepalų keitimui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje. Jeigu Jums reikalingas tepalų keitimas Klaipėdoje galite net neabejodami patikėti savo automobilį mums. O mes pasirūpinsime, kad ši procedūra Jums nekeltų rūpesčių. Atminkite, laiku atliktas alyvos keitimas taupo Jūsų laiką bei piniginę!


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Tepalų keitimas. Proservisai Klaipėda atliekami darbai:

Kai kurie alyvos gamintojai kartais specialiai padidina kilometražą po kurio rekomenduoja keisti tepalus. Mūsų specialistai tvirtina, kad miesto sąlygomis eksploatuojant automobilius optimaliausias metas, kuomet turi būti atliekamas tepalų keitimas yra kas 10 000 kilometrų.


Tepalų keitimas Klaipėdoje


Keičiame tepalus:

  • Benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose;
  • Mechaninėse ar automatinėse pavarų dėžėse;
  • Reduktoriuose ir tiltuose.


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223