Variklio diagnostika Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Svarbiausia automobilio dalis - variklis.  Nuo jo techninės būklės priklauso automobilio valdymo kokybė, greitis, suvartoto kuro kiekis ir aibė kitų eksploatacinių rodiklių. Gera variklio būklė automobiliu leidžia važiuoti patogiai ir saugiai. Norint būti užtikrintam savo automobiliu bei saugumu, variklio diagnostika turi būti atliekama reguliariai. Juk, nusidėvėjusias ar sugedusias detales variklyje vairuotojams nėra lengva iš karto pastebėti. Tačiau, netikėtu metu variklio gedimai gali pasireikšti toli gražu ne iš pačios maloniausios pusės – sukelti eismo įvyki arba brangiai kainuojantį kapitalinio variklio remontą. Taigi, pastebėjote nesklandų variklio darbą, padidėjusias kuro sąnaudas, sumažėjusį automobilio greitį skambinkite mums ir pasitikrinkite savo variklio techninę būklę jau šiandien!


Variklio diagnostika Klaipėdoje


Dyzelinių variklių diagnostika - Benzininių variklių diagnostika.

Pas mus variklio diagnostika atliekama tiek benzininiams, tiek dyzeliniams visų markių automobiliams. Mūsų ekspertai -  tikri šios srities profesionalai. Visi jie yra aukštos kvalifikacijos ir ilgametę darbo patirtį turintys specialistai. Mūsų kompiuterinės variklio diagnostikos rezultatai dažniausiai yra tikslūs, todėl Jums nebereikia mokėti papildomai už tai, kad meistras ieškotų problemos per aplinkui. Primename: diagnostikai neparodžius gedimo pinigų už variklio diagnostiką dažniausiai neimame! Tad, jei kyla abejonių dėl variklio darbo, skambinkite mums - pas mus profesionaliai atliekama tiek dyzelinių variklių diagnostika, tiek benzininių variklių diagnostika. Atminkite: Laiku atlikta patikima dyzelinių ar benzininių variklių patikra taupo Jūsų laiką, piniginę.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Variklio diagnostika, patikra "Proservisai Klaipėda" autoservisuose.

Variklio diagnostika "Proservisai Klaipėda" autoservisuose atliekama šiuolaikine skaitmenine įranga. Mūsų naudojama profesionali įranga leidžia mums tiksliai nustatyti ne tik patį gedimą, bet ir jo priežastį. Todėl, mes itin tiksliai nustatome koks remontas reikalingas. Dėl šios priežasties ženkliai mažiname būsimo automobilio remonto pinigines bei laiko sąnaudas.


Variklio diagnostika atliekama vadovaujantis visu reikiamu instrukcijų ir dokumentų kompleksu.  Kitaip tariant, variklio patikrą atliekame remiantis visomis gamintojų rekomendacijomis. Tai leidžia mums gedimus surasti ir juos pašalinti greitai ir efektyviai. Visa duomenų bazė saugoma ir naudojama elektroniniu pavidalu. Todėl, galime nuosekliai sekti ir matyti, kaip veikia visa automobilio sistema.


Naudojame patrauklios, teisingos kainodaros principą. Liksite maloniai nustebinti profesionalios variklio diagnostikos kaina ir kokybės santykiu mūsų autoservisuose. Be to, radus gedimus specialiai jų „neišpučiame“ ir remontuojame ar keičiame tik tas dalis, kurios yra sugedusios. Raskite variklio diagnostikai tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.


Mes esame dėmesingi  kiekvienam mūsų klientui. Jūsų automobiliui reikalinga skubi variklio diagnostika? Skambinkite mums ir mes užregistruosime jus į laisvą vietą autoservise, todėl variklio patikra bus atliekama iš karto.


Variklio diagnostikos kaina. Priklauso nuo kelių faktorių.

Suma, kurią teks mokėti už variklio diagnostiką priklauso nuo kelių faktorių. Tokių kaip:

  • Automobilio markės ir modelio;
  • Variklio diagnostikos sudėtingumo;
  • Gedimų specifikos.

Kuomet, liaudiškai tariant variklis "užkalė" tai dažniausiai jokia kompiuterinė diagnostika nebepadės. Tuomet, reikalinga pilna mechaninė variklio patikra. Todėl, kainos diapazonas variklio diagnostikos atveju gali būti labai platus. Todėl, konsultacijai raginame atvykti pas mus į autoservisą, kur Jums meistrai tiksliai nustatys kokios diagnostikos reikia ir kiek ji gali kainuoti. Primename: dažniausiai, jeigu savo automobilį remontuojate pas mus variklio diagnostika, kompiuterinė diagnostika atliekama nemokamai. Mūsų meistrai patys pasidaro diagnostiką, kad žinotų tiksliai, kokie mazgai yra sugedę ir galėtų remontuoti tik tai kas reikalinga.

Klientų istorijos, kaip variklio diagnostika taupo pinigus!

Vienas dažniausiai pasitaikančių atvejų, tai - klientų skundai, kurie atlikdavo variklio diagnostiką pas tam reikiamos kvalifikacijos ir įrangos neturinčius meistrus. Tokie meistrai nežinodami tikslios gedimo priežasties, jos ieškodavo per aplinkui. Natūralu, kad galutiniam rezultate eikvojant laiką remonto piniginiai ir remonto kaštai išaugdavo kelis kartus. Taigi, klientai ne tik išleidžia daugiau pinigų remontui, bet ir ilgą laiką būna be transporto priemonės, todėl tai pat patiria papildomų išlaidų!


Dar vienas iš dažnų atvejų, kuomet nekvalifikuotai atlikta variklio diagnostika lemia tai, jog remontuojami tie mazgai, kurie net nėra sugedę. Dėl šios priežasties tikrasis gedimas galiausiai nebūna pašalintas, o pinigai - sumokami.


Primename: jei, nerandame gedimo priežasties dažniausiai už variklio patikrą pinigų neimame.


Variklio diagnostika Klaipėdoje


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223