Variklio diagnostika Klaipėdoje. Skubi pagalba Jums!

Svarbiausia automobilio dalis – variklis.  Nuo jo techninės būklės priklauso automobilio valdymo kokybė, greitis, suvartoto kuro kiekis ir aibė kitų eksploatacinių rodiklių. Gera variklio būklė automobiliu leidžia važiuoti patogiai ir saugiai. Norint būti užtikrintam savo automobiliu bei saugumu, variklio diagnostika turi būti atliekama reguliariai. Juk, nusidėvėjusias ar sugedusias detales variklyje vairuotojams nėra lengva iš karto pastebėti. Tačiau, netikėtu metu variklo gedimai gali pasireikšti toli gražu ne iš pačios maloniausios pusės – sukelti eismo įvyki arba brangiai kainuojantį kapitalinio variklio remontą. Taigi, pastebėjote nesklandų variklio darbą, padidėjusias kuro sąnaudas, sumažėjusį automobilio greitį skambinkite mums ir pasitikrinkite savo variklio techninę būklę jau šiandien!

REGISTRACIJA – Variklio diagnostika, Klaipėda

Registracija telefonu +370 68324223 darbo dienomis 08:00-18-00 (greitai registruosime kiekvieną savaitės dieną (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00),

Registracija internetu be išeiginių (24/7), ištisą parą:  00:00-24:00

Registracija: ratų suvedimas KlaipėdojeVariklio diagnostika, KLAIPĖDA.
NEMOKAMA REGISTRACIJOS FORMA.
PASIRINKITE JUMS TINKAMĄ ATVYKIMO Į AUTOSERVISĄ LAIKĄ.

Dyzelinių variklių diagnostika – Benzininių variklių diagnostika.

Pas mus variklio diagnostika atliekama tiek benzininiams, tiek dyzeliniams visų markių automobiliams. Mūsų ekspertai –  tikri šios srities profesionalai. Visi jie yra aukštos kvalifikacijos ir ilgametę darbo patirtį turintys specialistai. Mūsų kompiuterinės variklio diagnostikos rezultatai dažniausiai yra tikslūs, todėl Jums nebereikia mokėti papildomai už tai, kad meistras ieškotų problemos per aplinkui. Primename diagnostikai neparodžius gedimo pinigų už variklio diagnostiką dažniausiai neimame! Tad, jei kyla abejonių dėl variklio darbo, skambinkite mums – pas mus profesionaliai atliekama tiek dyzelinių variklių diagnostika, tiek benzininių variklių diagnostika. Atminkite: Laiku atlikta patikima dyzelinių ar benzininių variklių patikra taupo Jūsų laiką, piniginę.

Variklio diagnostika Klaipėda
Variklio diagnostika Klaipėda. Dinamika spalio – rugsėjo mėn. 

Variklio diagnostika, patikra „Proservisai Klaipėda“ autoservisuose.

Variklio diagnostika „Proservisai“ autoservisuose atliekama šiuolaikine skaitmenine įranga. Mūsų naudojama profesionali įranga leidžia mums tiksliai nustatyti ne tik patį gedimą, bet ir jo priežastį. Todėl, mes itin tiksliai nustatome koks remontas reikalingas. Dėl šios priežasties ženkliai mažiname būsimo automobilio remonto pinigines bei laiko sąnaudas.

Variklio diagnostika atliekama vadovaujantis visu reikiamu instrukcijų ir dokumentų kompleksu.  Kitaip tariant, variklio patikrą atliekame remiantis visomis gamintojų rekomendacijomis. Tai leidžia mums gedimus surasti ir juos pašalinti greitai ir efektyviai. Visa duomenų bazė saugoma ir naudojama elektroniniu pavidalu. Todėl, galime nuosekliai sekti ir matyti, kaip veikia visa automobilio sistema.

Naudojame patrauklios, teisingos kainodaros principą. Liksite maloniai nustebinti profesionalios variklio diagnostikos kaina ir kokybės santykiu mūsų autoservisuose. Be to, radus gedimus specialiai jų „neišpūčiame“ ir remontuojame ar keičiame tik tas dalis, kurios yra sugedusios.

Mes esame dėmesingi  kiekvienam mūsų klientui. Jusų automobiliui reikalinga skubi variklio diagnostika? Skambinkite mums ir mes užregistruosime jus į laisvą vietą autoservise, todėl variklio patikra bus atliekama iš karto.

Variklio diagnostikos kaina. Priklauso nuo kelių faktorių.

Suma, kurią teks mokėti už variklio diagnostiką priklauso nuo kelių faktorių. Tokių kaip:

  • Automobilio markės ir modelio;
  • Variklio diagnostikos sudėtingumo;
  • Gedimų specifikos.

Kuomet, laiudiškai tariant variklis „užkalė“ tai dažniausiai jokia kompiuterinė diagnostika nebepadės. Tuomet, reikalinga pilna mechaninė variklio patikra. Todėl, kainos diapozonas variklio diagnostikos atveju gali būti labai platus. Todėl, konsultacijai raginame atvykti pas mus į autoservisą, kur Jums meistrai tiksliai nustatys kokios diagnostikos reikia ir kiek ji gali kainuoti. Primename: dažniausiai, jeigu savo automobilį remontuojate pas mus variklio diagnostika, kompiuterinė diagnostika atliekama nemokamai. Mūsų meistrai patys pasidaro diagnostiką, kad žinotų tiksliai, kokie mazgai yra sugedę ir galėtų remontuoti tik tai kas reikalinga.

Klientų istorijos, kaip variklio diagnostika taupo pinigus!

Vienas dažniausiai pasitaikančių atvejų, tai – klientų skundai, kurie atlikdavo variklio diagnostiką pas tam reikiamos kvalifikacijos ir įrangos neturinčius meistrus. Tokie meistrai nežinodami tikslios gedimo priežasties, jos ieškodavo per aplinkui. Natūralu, kad galutiniam rezultate eikvojant laiką remonto piniginiai ir remonto kaštai išaugdavo kelis kartus. Taigi, klientai ne tik išleidžia daugiau pinigų remontui, bet ir ilgą laiką būna be transporto priemonės, todėl tai pat patiria papildomų išlaidų!

Dar vienas iš dažnų atvejų, kuomet nekvalifikuotai atlikta variklio diagnostika lemia tai, jog remontuojami tie mazgai, kurie net nėra sugedę. Dėl šios priežasties tikrasis gedimas galiausiai nebūna pašalintas, o pinigai – sumokami.

Primename: jei, nerandame gedimo priežasties dažniausiai už variklio patikrą pinigų neimame.

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, autoservisų tinkle Proservisai visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, Proservisų tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų.

Detalėms bei remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją.

Plačiau apie variklio diagnostiką skatykite čia.