Proservisai Klaipėda - patikima važiuoklės diagnostika Klaipėdoje

Važiuoklės gedimai nėra lengvai pastebimi, todėl net patyrę vairuotojai dažnai nepastebi, susidėvėjusių važiuoklės mazgų. Kadangi visi važiuoklės elementai yra tiesiogiai ar netiesiogiai susiję arba sąveikauja tarpusavyje, laiku nepastebėta viena susidėvėjusi ar sugedusi dalis gali paveikti kitas ir taip sukelti tam tikrą grandininę reakciją. Visa tai stipriai sutrumpina kitų detalių tarnavimo laiką ir didina eksploatacines sąnaudas. Būtent dėl šios priežasties svarbu bent vieną ar du kartus per metus (kas 10-15 tūkstančių kilometrų) atlikti važiuoklės diagnostiką. Periodiška atliekama važiuoklės diagnostika ir remontas ne tik užtikrins saugumą kelyje, bet ir apsaugos Jus nuo didesnių išlaidų.


Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda remontuojamiems automobiliams (už 20 eur. ar daugiau), važiuoklės diagnostika atliekama NEMOKAMAI.


Važiuoklės diagnostika Klaipėdoje


Požymiai, kada verta atlikti važiuoklės diagnostiką

 • Po važiuoklės remonto ar diagnostikos nuvažiavote 10-15 tūkstančių kilometrų
 • Atsirado pašaliniai garsai (bildėjimas, braškėjimas, ūžimas, barškėjimas, traškėjimas) ir vibracijos
 • Pablogėjęs automobilio manevringumas, stabilumas kelyje
 • Sumažėjęs stabdžių efektyvumas
 • Vairo ir akseleratoriaus drebėjimas 

Jei Jūsų automobilio važiuoklė tikrinta seniau nei rekomenduoja specialistai (net jei automobilis iš pirmo žvilgsnio atrodo tvarkingas), ar pastebėjote tam tikrų gedimo požymių, nedelskite ir kreipkitės į autoservisą Proservisai Klaipėda. Čia dirba patyrę meistrai, kurie pasirūpins Jūsų automobiliu. Be to, ypatingai didelį dėmesį skiriame kokybei, todėl suteikiame realiai veikiančią garantiją ne tik detalėms, bet ir atliktiems remonto darbams. Raskite važiuoklės patikrai tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Važiuoklės diagnostika ir laiku atliktas remontas užtikrina racionalesnę automobilio eksploataciją

Važiuoklės patikra atliekama ant sertifikuoto važiuoklės diagnostikos stendo. Patikros metu nustatome amortizatorių ir stabdžių efektyvumą, taip pat nuodugniai patikriname šiuos automobilio pakabos mazgus:


 • svirties sailenblokai (dažniausias gedimas - įplyšimai)
 • lanksčios jungtys / šarnyrai (laisvumas, plyšusi guminė apsauga)
 • pusašio lankstas / granata
 • stabilizatoriaus traukės
 • stabilizatoriaus įvorės / sailenblokai (laisvumas, plyšusi guminė apsauga)
 • ratų guoliai
 • amortizatoriai
 • amortizatorių atraminiai guoliai
 • spyruoklės
 • vairo traukės
 • lankstūs vairo traukių antgaliai / vairo traukių šarnyrai
 • vairo traukių apsauginės gumos
 • stabdžių diskai
 • stabdžių kaladėlės (trinkelės)
 • stabdžių žarnelės
 • stabdžių vamzdeliai
 • padangų būklė

Mes ne tik atliekame važiuoklės patikrą, bet ir patikimai suremontuojame visus diagnozuotus gedimus.


Rekomenduojame nelaukti, kol automobilis taps sunkiai valdomas ir kels pavojų tiek vairuotojui, tiek keleiviams. Atlikę važiuoklės patikrą ir, jei reikia, remontą, važiuosite saugiai ir mažesnėmis sąnaudomis.


Važiuoklės diagnostika Klaipėdoje


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223