Pakaitinimo žvakių keitimas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Pagrindinė pakaitinimo žvakių paskirtis – užtikrinti nenutrūkstama kibirkšties perdavimą (kaitinimą), todėl joms nusidėvėjus reikalingas pakaitinimo žvakių keitimas. Dažniausiai, prastai funkcionuojat pakaitinimo žvakėms, automobilį užvesti darosi vis sunkiau, ypač artėjant šaltesniems orams.


Dėl to, jei žvakių keitimas nebūna atliktas laiku, vairuotojai susiduria su papildomais rūpesčiais bei piniginėmis sąnaudomis. Neužvedus automobilio dažnam klientui reikia jį transportuoti, taip gaištant laiką ir mokant pinigus už transportavimo paslaugas.


Pakaitinimo žvakių keitimas Klaipėdoje


Taigi, laiku atliktas pakaitinimo žvakių keitimas taupo jūsų laiką ir piniginę. Registruokitės pakaitinimo žvakių patikrai ar keitimui Klaipėdoje jau šiandien!


Registracija
Internetu arba +37068324223


Kada reikalingas pakaitinimo žvakių keitimas?

Nuo žvakių būklės priklauso:

  • Variklio funkcionavimo kokybė.
  • Kuro degimo kokybė. (Esant prastai šio proceso kokybei į atmosferą yra išmetama daugiau žalingų medžiagų).

Šiuolaikiniuose automobiliuose esančių pakaitinimo žvakių keitimas dažniausiai atliekamas automobiliu nuvažiavus apie 30 000 kilometrų. Tačiau, siekiant užkirsti kelią nenumatytoms situacijoms (pavyzdžiui, automobilis gali neužsivesti), rekomenduojama reguliari pakaitinimo žvakių patikra. Pakaitinimo žvakių būklę ir funkcionalumą reikia tikrinti profesionalia kompiuterine diagnostika. Patikrinus žvakių būklę profesionalia įranga nustatoma, kokias žvakes reikia keisti.


Iš pirmo žvilgsnio žvakių keitimas gali atrodyti labai paprasta procedūra, tačiau rekomenduojame šį darbą patikėti specialistams, kurie galės senąsias žvakes išsukti jų nenulaužę. Kaip žinia, nulūžusių žvakių išsukimas ženkliai išaugina žvakių keitimo kainą.


Profesionali pakaitinimo žvakių patikra.

Apie pakaitinimo žvakių nusidėvėjimą byloja:

  • Patiriami sunkumai užvedant automobilį;
  • Variklio galios sumažėjimas;
  • Sukimo momento sumažėjimas.

Proservisai Klaipėda specialistai vertinami tūkstančių patenkintų klientų, nes mūsų meistrai turi tiek ilgametės patirties, tiek kvalifikuotų žinių bagažą, tiek reikiamą profesionalią įrangą, todėl pakaitinimo žvakių keitimas mūsų autoservisuose atliekamas greitai ir kokybiškai. Raskite žvakių keitimui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.

Pakaitinimo žvakių keitimas Klaipėdoje


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223