Atsakingas automobilių dažymas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Automobilių dažymas turi būti patikėtas profesionalams. Automobilio dažymą patikėdami nepatikimam autoservisui, klientai rizikuoja. Nekokybiškas automobilio dažymas greitai tampa akivaizdus, pasireiškia tokiais požymiais: Atšokę dažai; Pradėjo rūdyti perdažytos vietos; Perdažytos vietos spalva išbluko.


Rekomenduojame neeksperimentuoti, automobilio dažymo darbus patikėti kokybiškai dirbantiems autoservisams, turintiems atitinkamą įrangą, gerai įvaldžiusiems technologijas, turintiems kvalifikuotus darbuotojus. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda automobiliai dažomi atsakingai, kokybiškai, patikimai.


Automobilių dažymas


Automobilio dažymo kokybę lemiantys veiksniai:

  • Darbuotojų patirtis, kvalifikacija;
  • Patalpų pritaikymas automobilių dažymo darbams;
  • Dažymo kameros parametrai;
  • Dažų kokybė, atitikimas transporto priemonės gamintojo rekomenduojamoms specifikacijoms.

Primename: profesionalus automobilio dažymas ilgesniam laikui užtikrina prekinę Jūsų transporto priemonės išvaizdą. Kokybiškai nudažytas automobilis Jums tarnaus ilgiau.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Automobilių dažymo eiga.

Automobilių dažymas – kompleksiškumo reikalaujanti procedūra, į kurią įeina: senų dažų pašalinimas, glaistymas, šlifavimas, gruntavimas, dažymas, lakavimas, džiovinimas, poliravimas, nudažyto paviršiaus apdaila.


Automobiliai dažomi tokia seka: automobilio rėmai, durelės, sparnai, veidrodžiai, bamperiai, bagažinės, variklio dangčiai, spoileriai, kitos detalės. Prieš automobilio dažymą specialiais įrankiais, naudojant profesionalias medžiagas, specialias priemones paviršius paruošiamas dažymui. Tokiu būdu padidinamas dažomo paviršiaus patikimumas, suformuotos dangos kokybė. Automobilio paviršius paruošiamas nuvalant purvą, dulkes, rūdis, naftos produktais užterštus plotus. Riebaluoti automobilių paviršiai nuvalomi specialiais tirpikliais. Apdirbti metaliniai paviršiai papildomai padengiami pasyvatoriais, suformuojant paviršiuje ploną druskų oksidų sluoksnį, slopinantį rūdžių atsiradimo galimybes. Apdorojus pasyvatoriais, paviršius nuplaunamas vandeniu, džiovinamas, ne vėliau kaip po 2 parų pradedama dažyti. Visoje šioje kompleksiškoje procedūroje kiekviena naudojama medžiaga (tirpikliai, skiedikliai, kitos medžiagos) turi būti itin kokybiška, atitikti visus reikalavimus, specifikacijas. Automobilių dažymas Klaipėdoje nėra problemiškas, nes visada galima rasti kokybiškai dirbančių autoservisų.


Kėbulų dažymas Klaipėdoje. Kaip?

Kėbulų dažymas galimas orinio arba beorio įpurškimo metodais, užpurškiant emalius elektriniame lauke. Tiek orinis, tiek beoris įpurškimas vykdomas iki 50 - 70 C pašildytais arba nepašildytais emaliais. Pašildžius sumažėja klampumas, todėl dažymo metu sunaudojama ženkliai mažiau skiediklių. Atliekant automobilio kėbulo dažymą orinio išpurškimo būdu emaliai dengiami pulverizatoriumi suslėgtu oru. Smulkios emalių dalelės dideliu greičiu ir plonu sluoksniu padengiamos ant dažomojo paviršiaus. Dažant beorio išpurškimo būdu jie supilami į didelio slėgio purkštuvą, todėl susidaro jų beoris fakelas. Tuo tarpu, dažant elektriniame lauke, pernešamos emalių dalelės, turinčios elektrinius krūvius.


Prieš pradedant automobilio dažymą pasitelkiant specialistų patirtį bei specialias technologijas atliekami kėbulo paruošiamieji darbai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda dažomų automobilių kokybę lemia ne vien darbuotojų profesionalumas, aukšta kvalifikacija, bet ir naudojamų medžiagų kokybė, dažymo kameros, dažymo įranga. Visos priemonės, naudojamos automobilio dažymo procedūrai, pagamintos pagal pasaulinius standartus, atitinka visus reikiamus sertifikatus. Taip užtikrinama kėbulo apsauga, taip pat prailginamas lakuoto paviršiaus tarnavimo laikas. Periodiškas įrangos atnaujinimas leidžia sumažinti automobilio dažymo sąnaudas, todėl autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda automobilio dažymo darbų kaina yra prieinama, racionali kiekvienam, kuriam prireikė automobilio dažymo paslaugos.


Automobilių dažymas


Automobilio restauravimas.

Automobilio restauravimas - puiki galimybė atnaujinti transporto priemonės išvaizdą, neišleidžiant tam neracionaliai daug pinigų. Automobilio dažymas – tai automobilio atnaujinimas, suteikiant Jūsų transporto priemonei šiuolaikiškumo. Automobilio perdažymas - vienas iš būdų padidinti automobilio vertę už adekvačią kainą. Registruokitės nemokamai konsultacijai. Mūsų profesionalus administratorius suteiks visą reikalingą informaciją.


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda – patikimas automobilio dažymas Klaipėdoje.


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223