Bamperių remontas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Automobilių bamperiai be estetinės savo funkcijos taip pat atsakingi už smūgių sugėrimą susidūrimų metu. Estetikos sumetimais jie yra padengiami plastiku, kuris ne tik lengvai pažeidžiamas, bet ir nėra pigus. Daugeliu atvejų užtenka nedidelio susidūrimo tam, kad bamperis deformuotųsi, įskiltų ar sulūžtų. Bamperio įbrėžimai - dažnas reiškinys, išdarkantis automobilio eksterjerą. Bamperių remontas Klaipėdoje nėra brangus, bet gali žymiai pakeisti automobilio išvaizdą.


Bamperių remontas


Akcentuojame: naujo neoriginalaus bamperio kokybė dažnai neprilygsta originaliam. Be to, neoriginalus naujas bamperis kainuoja ganėtinai brangiai. Kiekvieną kartą bamperiui įskilus, ar jį nubrozdinus bamperio keitimas būtų nepateisinamai brangus. Tuo labiau, kad originalus bamperis kokybės prasme visada yra geresnis. Dėl šios priežasties dažniausiai rekomenduotinas bamperio remontas, kuris yra sąlyginai nebrangus ir efektyvus būdas sugrąžinti automobiliui prekinę išvaizdą. Profesionalus galinio ar priekinio bamperių remontas bei išmintingai atlikti automobilio dažymo darbai suteikia jūsų automobiliui antrą kvėpavimą. Registruokitės nemokamai konsultacijai!


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Profesionalus bamperių remontas Klaipėdoje. Grąžinkite automobiliui prekinę išvaizdą!

Vienas iš labiausiai paplitusių darbų dabartiniuose autoservisuose. Taip yra, nes bamperių remontas dažniausiai reikalingas ne dėl to, kad bamperis nusidėvi kaip detalė, o dėl to, kad yra labiausiai pažeidžiama lengvųjų automobilių dalis. Primename: Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda, kaip ir visi kiti automobilių remonto darbai, bamperių remontas atliekamas itin kokybiškai. Mūsų meistrai pasitelkę specialias kokybiškas priemones sugeba kompetentingai ir greitai suremontuoti bet kokios automobilio markės bamperį.


Bamperių remontas


Kiekvienas Proservisai Klaipėda tinklo autoservisas - patikimas autoservisas, Klaipėda


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223