Kondicionierių pildymas Klaipėda - Proservisai Klaipėda

Kondicionierių pildymas – iš pažiūros niekuo ypatinga procedūra. Žiūrint iš šalies – greitai ir paprastai atliekama. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kad ji turi būti atliekama itin atsakingai? Kodėl taip svarbus atsargumas? Kondicionieriai pildomi tik su specialia įranga ir tik su tam automobiliui tinkančiu freonu. Nesivadovaujant šiomis rekomendacijomis galima stipriai pažeisti pačią kondicionavimo sistemą. O tada jau prireiks ir tokios paslaugos, kaip kondicionierių remontas.


Proservisai Klaipėda dirbantys specialistai, kondicionierių pildymą atlieka pagal visus numatytus reikalavimus bei procedūras. Todėl, tikėtina, kad Jūsų automobilyje esantis kondicionierius nekels papildomų rūpesčių karštomis vasaros dienomis.  Dar viena priežastis, kodėl kondicionierių pildymas turėtų būti patikėtas profesionalams yra ta, jog pildant kondicionierių, galimą apsinuodyti


Kondicionieiru pildymas


Būtent todėl verta ši darbą patikėti tik profesionalams, kurie išmano netik techninius dalykus, bet ir supranta visus saugumo reikalavimus. O kur tokius profesionalus rasti? Proservisai Klaipėda visada pasiruošusi Jums padėti tiek tokia paslauga kaip freono pildymas, tiek visais kitais automobilio remonto klausimais (variklio remontas, važiuoklės remontas ir kt.). Laukiame Jūsų skambučio arba galite registruotis internetu:


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Kondicionierių pildymas freonu visų markių automobiliams.

Galime pasidžiaugti, kad pas mus atliekamas visų automobilių markių kondicionierių pildymas ir remontas. Todėl, pastebėjus, kad neveikia kondicionierius registruokitės kondicionieriaus diagnostikai. Turime visą reikiamą įrangą nustatyti kondicionierių neveikimo priežastis. Pašalinę visus kondicionieriaus gedimus jį užpildysime freonu.


O kokios gali būti neveikimo priežastys? Nustebinkite savo automobilio meistrą ir susipažinkite su pagrindinėmis kondicionieriaus neveikimo priežastimis! Viena iš priežasčių – kiaura oro kondicionieriaus sistema (žarnelės, vamzdeliai ir pan.). Taip pat priežastimi gali būti ir kiauras kondicionieriaus radiatorius. Užtenka net menkiausios skylutės ir freonas bėga lauk. Trečias irgi pakankamai dažnas atvejis, dėl kurio gali reikėti paslaugos kondicionierių pildymas, tai – sugedęs kondicionieriaus siurblys. Tai pačios pagrindinės priežastys. O kaip manote, ar būna jų dar daugiau?


 Kondicionieriu pildymas Klaipedoje


Tikrai būna, tačiau šios priežastys pasitaiko pakankamai retai. Tačiau jas žinoti tikrai įdomu ir naudinga. Taigi viena iš retesnių problemų – neveikiantis kondicionieriaus paleidimo mygtukas. Ir paskutinė priežastis – neveikiantis salono apipūtimo varikliukas. Tai reiškia, kad pati kondicionavimo sistema veikia, tačiau kažkas negerai su salono apipūtimo varikliuku.


Šios kondicionieriaus neveikimo priežastys gali pasitaikyti visiems automobiliams, nepriklausomai nuo jų markės. Todėl mūsų autoservisai neskirsto automobilių ir kondicionierių pildymas Klaipėdoje atliekamas visiems automobiliams be išimties. Laukiame Jūsų skambučio arba registracijos internetu.


Kondicionierių pildymas: Kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda?

Kaip jau įsitikino daugelis mūsų aptarnautų klientų, Proservisai Klaipėda autoservisuose dirbantys specialistai yra savo srities profesionalai, kurie yra aprūpinti visa reikalinga įranga bei technika. O darbą atlieka kruopščiai bei atsakingai. Todėl abejonių dėl kompetencijos tiesiog nebelieka. Mėgaukitės profesionaliu darbu už sąžiningą kainą. Norite įsitikinti patys? Susisiekite su mumis dėl įvairių automobilio remonto darbų. 


Išmėginus mūsų autoservisus, suprasite, kad labai vertiname savo reputaciją, todėl kiekvieną dieną stengiamės, kad sugedus Jūsų automobiliui, Jums netektų gaišti laiko, nervintis ar be reikalo švaistyti pinigų. Raskite kondicionieriaus pildymui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.


Proservisai Klaipėda tai:

a) greitas aptarnavimas - Jūsų automobilis remontui registruojamas tik į laisvą vietą, todėl pirminiai remonto darbai prasidės, Jums atvežus automobilį;

b) kultūringas bendravimas;

c) teisinga kaina – neprirašinėjame, jokių nereikalingų papildomų darbų! Taigi, kviečiame rinktis sąžiningą autoservisą Klaipėdoje.


Jeigu Jums tikrai rūpi kokybė, kuri mūsų autoservisuose yra visame kame (bendravimas, kainos ir remontas), tai nieko nelaukite ir užsukite pas mus. Mes Jūsų labai laukiame. O Jūs ar pasiruošę nustebti sąžiningu kainos ir kokybės santykiu?Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223