Automobilių kondicionierių remontas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Tik pasirodžius pirmiems vasaros spinduliams, važiuojant automobiliu neišvengiamai norisi įsijungti kondicionierių. Ir kaip būna apmaudu, kai įjungus kondicionierių pro jį šaltas vėjelis nepučia. Automobilių kondicionierių remontas mūsų autoservisuose yra viena dažniausių šiltuoju metų sezonu atliekamų paslaugų. Šaliname visus su kondicionieriais susijusius gedimus: kondicionierių pildymas freonu, kondicionieriaus sandarumo tikrinimas, kondicionierių remontas. Mūsų autoservisuose dirbantys meistrai turi sukaupę didelę patirtį kondicionierių remonto srityje, todėl drąsiai galime sakyti, kad beveik nėra tokio gedimo, kurio mes nesame remontavę. Visus savo klientus kondicionierių remontui registruojam tik į laisvą vietą, todėl Jūsų automobilio kondicionieriaus remontas prasidės iš karto, Jums tik atvykus sutartu laiku. Todėl, patogia kelione galėsite džiaugtis dar greičiau.


Automobilių kondicionierių remontas


Visų markių automobilių kondicionierių remontas Klaipėda.

Pas mus atliekamas visų automobilių markių kondicionierių remontas Klaipėdoje. Proservisai Klaipėda autoservisuose atliekame beveik visus su automobilių remontu susijusius darbus. Prie kiekvieno automobilio mazgo dirba tik tas meistras, kuris turi ilgametę patirtį remontuojant būtent tos srities gedimus. Gebame tiksliai, todėl greitai, nešvaistydami papildomų lėšų nustatyti gedimų priežastis ir jas pašalinti. Iškilus bėdai registruokitės telefonu arba internetu ir mūsų profesionalūs meistrai tikrai ras būdą Jums pagelbėti. Taigi pas kondicionierių remonto metu atliekama: kondicionieriaus patikra, kondicionieriaus sandarumo patikra, kondicionieriaus vamzdelių virinimas ar remontas, radiatoriaus virinimas, keitimas, kompresoriaus keitimas, remontas. Raskite kondicionierių remontui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje! Registruokitės!


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Automobilių kondicionierių remontas


Kondicionierių remontas Klaipėdoje. Kodėl verta rinktis Proservisai Klaipėda?


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223