Padangų montavimas, ratų balansavimas Klaipėda - Proservisai Klaipėda

Kas svarbiausia kelyje? Tikriausiai daugelio atsakymas būtų – saugumas. O saugumą kuria daug faktorių. Žinoma, vienas iš jų – puiki techninė automobilio būklė. Todėl visada labai svarbu atlikti profilaktinę automobilio apžiūrą. Tą galima padaryti per sezoninius darbus, pavyzdžiui, kai reikalingas padangų montavimas. Klaipėda – miestas, turintis tikrai ne vieną autoservisą. Tačiau juk Jūs norite geriausio, tiesa? O vienas iš dėmesio vertų servisų, kuriame galimas ne tik padangų keitimas/ratų balansavimas, bet ir visos kitos automobilio remonto paslaugos – autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda.


Padangų keitimas: kaip išsirinkti tinkamas?

Kokybiškai atliktas padangų montavimas neužtikrins saugumo kelyje, jeigu rinksitės niekam tikusias padangas. Ar teko girdėti posakį: vyrai renkasi akimis? Šis posakis gal ir tinka, kalbant apie antrą pusę. Tačiau niekada “nesirinkite akimis”, kalbant apie padangas. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda meistrai pataria nesirinkti padangų tik pagal grožį. Ką tai reiškia? Labai dažna klaida – tik išorinis padangų būklės vertinimas. O į tokius dalykus kaip gamintojų patirtis, testavimai, naujovės, technologiniai sprendimai – nekreipiama dėmesio ir net nesusimąstoma bandymų patikrinti internete. Šiais laikais tikrai galima internete rasti bandymų rezultatus ir palyginti įvairių padangų savybes.


Padangu montavimas Klaipedoje


Kitas meistrų patarimas būtų – neimprovizuokite, renkantis padangų išmatavimus. Padangų keitimas turi būti atliktas tik su tokiomis padangų matmenimis, kokias yra nurodęs automobilio modelio gamintojas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į nurodytą greičio indeksą. Nepamirškite, kad renkamės minkštesnę padangą, kai greičio indeksas mažesnis. Jeigu norite dar daugiau sužinoti įvairių niuansų apie padangų pasirinkimą ir tokią paslaugą, kaip padangų montavimas (Klaipėda), galite kreiptis į Proservisai Klaipėda meistrus ir Jums bus viskas išsamiai paaiškinta.


Registracija
Internetu arba +37068324223


Padangų montavimas: ką dar svarbu žinoti?

Kuo daugiau žinome, tuo labiau ramūs jaučiamės. Tai galioja visose gyvenimo srityse, net ir kalbant apie tokį dalyką kaip – padangų montavimas. Todėl tikrai nepamaišys dar keli siūlomi patarimai: į ką atkreipti dėmesį, pasirenkant padangas? Labai svarbus padangų protektoriaus gylis. Jis turėtų būti ne mažesnis nei 3 mm. Taip pat nenaudokite žieminių padangų vasarą. Tai labai nesaugu, nes gaminant padangas skirtingiems sezonams, naudojami skirtingi gumos mišiniai.


Taip pat visada patikrinkite pagaminimo metus. Pasitaiko, kad skirtingi gamintojai – skirtingas garantijos laikotarpis brokui. Tačiau bet kokiu atveju, minimalus garantinis laikas, pagal valstybės reikalavimus – 2 metai. Na ir dar vienas labai svarbus dalykas – padangų slėgis. Jis turi būti toks, kokį rekomenduoja automobilio gamintojas. Padangų slėgis lemia tolygų padangų dėvėjimąsi.


Padangų keitimas ir ratų balansavimas – atrodo toks paprastas ir kasdienis dalykas, tiesa? Sezoniniai darbai, kurie atliekami kasmet. Tačiau dažniausiai būtent ten, kur paprastumas – ir pasitaiko daugiausiai klaidų. Tam, kad jų būtų išvengta, kreipkitės į savo srities profesionalus ir Jums patiems nereikės sukti galvos su klausimais – ar teisingai pasirinkau? Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda komanda turi daugiau kaip 80837 laimingų klientų ir daugiau kaip 199 serviso darbuotojų. Todėl kompetencijos, profesionalumo ir patirties – tikrai su kaupu. Pasirinkę Proservisai Klaipėda – tikrai jausitės užtikrintai.


Padangu montavimas ir ratu balansavimas Klaipedoje

 


Ratų balansavimas (Klaipėda) – ar tai svarbu?

Jeigu jau važiuojame į autoservisą, kuriame bus atlikta paslauga – padangų montavimas, tai gal tuo pačiu važiavimu nušauti du zuikius ir iškart atlikti kelias paslaugas? Labai dažnai kartu su padangų keitimu, būna atliekamas ir ratų balansavimas. Ar tai labai svarbus “darbas”? Padangų keitimas ir ratų balansavimas – viena su kitai labai tampriai susijusios paslaugos. Jeigu automobilio ratai bus blogai subalansuoti, tai lems didesnį padangų protektoriaus susidėvėjimą. Taip pat galite jausti vairo virpesius, važiuodami didesniu greičiu. O kartais girdisi ir netolygus triukšmas. Todėl būtinai pasinaudokite proga ir per vieną vizitą, atlikite abi paslaugas. Beje, autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda padangų montavimas, ratų balansavimas atliekamas visoms automobilių markėms.


Ką dar galima padaryti atvažiavus pasikeisti padangų ar atlikti ratų balansavimą? Galite paprašyti, kad kartu būtų patikrinama bendra techninė automobilio būklė ir atlikta kompiuterinė diagnostika. Taip pat tuo pačiu gali būti atliktas tepalų keitimas. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda meistrai skiria daug dėmesio ne tik darbų kokybei, tačiau ir maloniam bendravimui su klientais. Todėl visada stengiamės išsamiai atsakyti į visus Jums kilusius klausimus. O prieš pradėdami remontą, visus darbus ir kainas suderiname su Jumis tam, kad neliktų jokių neaiškumų. Kadangi patys dirbame skaidriai, tai ir suteikiama garantija visiems remonto darbams – reali. Raskite padangų montavimui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje. Laukiame Jūsų skambučio arba internetinės registracijos. 


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223