Pagrindinio diržo keitimas. Grandinės keitimas (Klaipėda) - Proservisai Klaipėda

Turite begalę veiklų ir chaotišką dienotvarkę? Nerandate laiko patiems svarbiausiems darbams, tai ką bekalbėti apie paprastus, kasdienius? Tačiau įsivaizduokite, kad pačiame darbų įkarštyje, pačiame darbų sūkuryje, kai turite kuo skubiau nuvažiuoti nuo taško A iki taško B, Jūsų pats didžiausias draugas ir pagalbininkas – automobilis – ima ir užgęsta vidury kelio. Tikriausiai apima neapsakomas pyktis ir apmaudas? Tačiau ant ko galima pykti daugiausiai? Tik ant savęs. Galbūt pamiršote atlikti profilaktinį patikrinimą ir dabar koją Jums pakišo reikalingas pagrindinio diržo keitimas?


Niekada nepamirškite atlikti profilaktinį automobilio patikrinimą, nesvarbu kiek darbų Jūsų belauktų. Laiku nepakeisti tepalai, oro filtrai ir kiti “eiliniai” darbai, gali atnešti netikėtų ir labai liūdnų pasekmių. O laiku neatliktas pagrindinio diržo keitimas arba variklio grandinės keitimas – pridarys neapsakomai daug žalos, kuri gali stipriai paploninti Jūsų piniginę ir atimti nemažai brangaus laiko. Tikriausiai, būtent laiko, labiausiai ir gaila? 


Automobilio remontas: pagrindinio dirzo keitimas


Pagrindinio diržo keitimas: kada?

Tikriausiai ne vienam iš Jūsų kyla klausimas: o tai kada turi būti atliekamas pagrindinio diržo ar grandinės keitimas? Tiek diržas, tiek grandinė turi vienodą funkciją: sujungia viršutinę variklio dalį su apatine, arba kitaip – veleną su alkūniniu velenu. Ir toks sujungimas padeda varikliui sinchronizuotai suktis. Kartais nutinka ir taip, kad grandinė išsitampo, o diržas nutrūksta. Norint išvengti tokių pasekmių, visada patikrinkite kada grandinės ar pagrindinio diržo keitimas rekomenduojamas pagal Jūsų automobilio modelį. Tačiau dažniausiai variklio grandinės keitimas būtinas maždaug kas 200 tūkst. km. O pagrindinio diržo keitimas – kas 100 000 km., arba kas 5 metus.


Tiesa. Tam tikrų niuansų yra. Diržo dėvėjimasis labai priklauso ir nuo to, kokiais keliais Jūs mėgstate važinėti. Jeigu pagrindinis Jūsų maršrutas būna mieste, tai pagrindinio diržo keitimas atliekamas dažniau, jeigu daug laiko praleidžiate užmiesčio keliuose – keitimas retesnis. Taigi tokius dalykus irgi įsivertinkite. Tačiau visada galite atvežti savo automobilį į autoservisų tinklą Proservisai Klaipėda, kuriame bus atlikta profilaktinė automobilio patikra ir Jums patiems nebereikės sukti galvos – pala, tai kada čia man tą pagrindinį diržą keisti? Turint klausimų, laukiame Jūsų skambučio arba galite pasinaudoti internetine registracija.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Grandinės keitimas: griauname mitus

Norime atskirai pakalbėti apie paslaugą - grandinės keitimas (Klaipėda). Iš vairuotojų esame girdėję, kad automobilio grandinė labai patvari ir visiškai nebūtina jos keisti. Ir tikrai negalime paneigti fakto, kad ji tikrai patvaresnė ir tarnauja ilgiau nei pagrindinis diržas. Tačiau yra vienas labai svarbus dalykas, kuris padeda grandinei išlikti patvaresnei, tai – tepalų keitimas. Jeigu nepamiršite laiku atlikti alyvos keitimo, tikėtina, kad tokio remonto, kaip grandinės keitimas, gali Jums ir neprireikti. Tačiau, norint „apsidrausti“ ir neturėti problemų, rekomendacija dėl grandinės keitimo kas 200 tūkst. km. – išlieka.


Automobilio remontas: grandines keitimas


Pagrindinio diržo keitimas: Klaipėda

Automobilių pagrindinio diržo/grandinės keitimas – nelengva užduotis mechanikams. Tai iš tų remontų, kurie reikalauja daug kruopštaus ir ilgo darbo bei specialių žinių ir įrankių. Apskritai, labai dažnu atveju, variklio remonto darbai kainuoja pakankamai brangiai. Ne išimtis ir šių paslaugų (grandinės bei pagrindinio diržo keitimas) kaina. Todėl tikrai nuoširdžiai patariame rinktis profesionalų autoservisą, kuriame dirba kompetentingi mechanikai. Tada galbūt nereikės prisiminti liaudiškos patarlės – "skūpas moka du kartus."


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda, turi visą reikiamą įrangą, kuri pasižymi modernumu ir yra specializuota. Turi kvalifikuotus mechanikus, kurie nuolat atnaujina savo žinias bei turi galimybę pasitarti su kolegomis. Taip pat autoservise remontuojami visų modelių automobiliai ir atliekami visi remonto darbai. Ir labai svarbu – visiems darbams suteikiama reali garantija. Dirbame skaidriai ir sąžiningai ir labiau už viską vertiname savo klientus. Todėl pas mus niekada nerasite neaiškių mokesčių. Raskite pagrindinio diržo keitimui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.


Maloniai kviečiame savo visus automobilio remonto darbus (ne tik pasinaudoti paslaugomis: pagrindinio diržo keitimas/grandinės keitimas) Klaipėdoje patikėti autoservisų tinklui Proservisai Klaipėda. Ilgametė mūsų patirtis (daugiau kaip 82969 laimingų klientų) leis pasirūpinti Jūsų automobiliu be priekaištų. Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223