Perkamo automobilio patikra - Proservisai Klaipėda

Automobilio pirkimas yra loterija - pasiseks arba nepasiseks. Net patyrę vairuotojai, rinkdamiesi patį tinkamiausią, patikimiausią, pigiausiai eksploatuojamą automobilį, dažnai vadovaujasi subjektyvia išankstine nuomone, todėl nenuostabu, kad po kurio laiko supranta pirkę katę maiše... tenka susitaikyti su nenumatytomis, dažnai apvaliomis, automobilio remonto sąnaudomis. Perkamo automobilio patikra Klaipėdoje, autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda Jums leis sutaupyti daugiau, nei tikėjotės.


Patarimas: Perkate naudotą automobilį? Patikėkite automobilio patikrą profesionalų komandai. Sutaupysite pinigų, laiko bei nervų.


Perkamo automobilio patikra Klaipėdoje

Profesionali perkamo automobilio patikra Klaipėdoje

Net kasdien automobilių važiuokles ar variklius remontuojantis profesionalus autošaltkalvis, variklistas ar autoelektrikas nėra pajėgus kompetetingai įvertinti perkamo automobilio. Tarkim, autošaltkalvis kompententingai įvertinęs važiuoklės stovį, neturės kompetencijų vertinti variklio, pavarų dėžės, kompiuterinių sistemų, kitų mazgų. Lygiai taip pat variklistas, autoelektrikas arba kitas patyręs specialistas pajėgus įvertinti automobilį tik savo kompetencijos ribose. Raskite automobilio patikrai tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.


 

Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda autoservisuose dirba visas reikiamas kompetencijas turintys profesionalai, gebantys objektyviai įvertinti variklį, važiuoklę, pavarų dėžę, vairo sistemą, elektrinę sistemą, kompiuterius, kitus mazgus. Drąsiai kreipkitės į mus. Nenusivilsite. Išvengsite brangiai kainuojančių klaidų.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Mes ne vien pagelbėsime pasirinkti Jums tinkamą modelį, bet ir atliksime patikusių automobilių patikrą:


Klientams pageidaujant, atliekame pilną automobilio patikrą. Tai ypač naudinga pradedantiems arba techninių žinių stokojantiems vairuotojams.


Jūsų išsirinktą automobilį paruošime eksploatacijai:

  • Atliksime diagnostikos metu nustatytų gedimų remontą
  • Pakeisime alyvą
  • Pakeisime filtrus
  • Patikrinsime eksploatacinius skysčius
  • Pakeisime pagrindinį (paskirstymo) diržą su įtempėjais, aušinimo siurbliu, jei jį suka minėtasis diržas.

Jūsų išsirinktam, eksploatacijai paruoštam automobiliui galime suteikti garantiją nuo gedimų.


Kiek trunka automobilio patikra prieš pirkimą, kiek tai kainuoja?


Automobilio patikra, priklausomai nuo pirkėjo pasirinktų paslaugų kiekio, užtrunka nuo 30 min. iki 2 val.


Reikia įvertinti, kad diagnostikos metu vienas po kito gali atkristi net keli pirkėjo pasirinkti automobiliai. Siekiant minimizuoti perkamo automobilio patikros sąnaudas, rekomenduojame patyrusio specialisto pagalbą pirminio automobilių apžiūros metu.


Perkamo automobilio patikra Klaipėdoje


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223