Rūdžių šalinimas - Proservisai Klaipėda

Net su dabartinėmis technologijomis, kuriomis yra padengiami automobilių kėbulai anksčiau ar vėliau dėl korozijos beveik kiekviena transporto priemonė ima rūdyti. Metalo oksidacijos procesas ypatingai greitai vyksta po automobilio kėbule atsiradusių pažeidimų - net nuo pačių mažiausių įbrėžimų. Rūdžių šalinimas  – tai tam tikras technologinių procedūrų kompleksas, kurį rekomenduotina atlikti tik specializuotose servisuose.


Rūdžių šalinimas Klaipėdoje


Tik profesionalai gali užtikrinti, kad rūdžių šalinimas bus atliktas kokybiškai ir kad suremontuotoje vietoje daugiau rūdijimo žymių neatsiras. Mūsų kvalifikuoti specialistai bei profesionali įranga garantuoja kokybišką rūdžių šalinimą ant bet kurios Jūsų automobilio vietos. Bet kurioje autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda vietoje rūdžių šalinimas atliekamas tik tų meistrų, kurie disponuoja ilgalaike patirtimi šioje srityje, todėl pašalinus rūdis nuo Jūsų automobilio jos nebekels Jums rūpesčių. Patikėdami rūdžių šalinimą ne specialistui Jūs rizikuojate, jog automobilio kėbulas pradės rūdyti greičiau, o gamyklinis automobilio dažų sluoksnis ženkliai skirsis nuo remontuotos vietos arba toje vietoje dažai pradės luptis. Registruokitės – konsultacija nemokama!


 

 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Rūdžių šalinimas. Kodėl pradeda rūdyti automobiliai?

Yra daugybė priežasčių, dėl kuriu prireikia rūdžių šalinimo Jūsų automobiliui. Pagrindinė priežastis rūdžių susidarymui yra po eismo įvykių nekokybiškai nudažytos automobilio kėbulo vietos, įlenkimo, subraižymo ar dėl gruntavimo procedūros klaidų. Kaip žinia, rūdija tik geležis, kuri oksiduojasi vandeniui paveikus metalą Ilgainiui rūdys vis plečiasi ypač esant lietingiems orams (patekus vandeniui). Nesvarbu kam skirtas Jūsų automobilis ar kasdieniniam naudojimui ar pardavimui jis turėtų atrodyti nepriekaištingai, o svarbiausia ant jo neturėtų matytis rūdijimo pėdsakų. Primename: jei pastebėjote pirmuosius rūdžių pėdsakus ant automobilio nedelsiant kreipkitės tik į specializuotą autoservisą, kad ilgalaikėje perspektyvoje išlaidos automobilio remontui neišaugtų kelis kartus ir, kad kuo ilgiau automobilis išlaikytų savo prekinę išvaizdą.


Rūdžių šalinimas Klaipėdoje


Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda – patikimas automobilio rūdžių šalinimas


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223