Pakabos remontas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Ar Jums rūpi saugumas kelyje? Jeigu taip, siūlome nelaukti, kol automobilis taps sunkiai valdomu ir pradės kelti pavojų Jums ar kitiems eismo dalyviams. Atlikta pakabos patikra padės laiku diagnozuoti gedimus. O pakabos remontas leis mėgautis saugiomis kelionėmis ir važinėtis mažesnėmis kuro sąnaudomis. Todėl nepamirškite profilaktinių automobilio patikrinimų ir bent jau kartą metuose jį atlikite. Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda: patikimas ir greitas važiuoklės/pakabos remontas Klaipėdoje.


Automobilio remontas: pakabos remontas


Pakabos remontas: kas kenkia važiuoklei?

Pakaba, tai tarsi automobilio rėmas. Todėl tai yra vienas iš labiausiai besidėvinčių automobilio mazgų. O kas kenkia važiuoklei ir ar įmanoma išvengti paslaugos – pakabos remontas? Klaipėda – miestas, kuris pasižymi visai neblogais keliais. Tačiau, jeigu tektų važinėtis kaimo keliukais, tai greičiausiai remontuoti važiuoklę tektų ypač dažnai. Automobilio pakabai labai stipriai kenkia įvairios duobės ir kelio nelygumai.


Žiemos metu didžiausias pakabos priešas – druska. Druską galima pavadinti žiemos kelių draugu, nes ištirpdo visus ledus ir sniegą, todėl galime saugiau važiuoti. Tačiau automobiliui tai priešas. Ji patenka ant automobilio važiuoklės ir tokiu būdu sukelia koroziją. Todėl po žiemos dažnai prireikia ne tik paslaugos pakabos patikra, bet ir rūdžių šalinimo. Na ir dar viena žiemos blogybė – šalčiai. Dėl šalčių kietėja guminės važiuoklės dalys, dėl ko jos gali imti ir sutrūkinėti. Jeigu norite po žiemos patikrinti savo automobilį, prašome registruotis.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Pakabos remontas: kada susirūpinti?

Pabrėžiame, kad nelaukite, kol pamatysite tam tikrus signalus, kurie įspėja apie tai, kad Jūsų automobiliui reikalinga paslauga – pakabos remontas. Kaina remonto visada būna mažesnė, jeigu gedimai pastebimi anksčiau laiko. Tačiau jeigu vis dėl to nepavyko užbėgti įvykiams už akių, tai kaip žinoti, ar pakabos remontas reikalingas? Požymių įspėjančių apie “beprasidedančias ligas” yra pakankamai nemažai.


Tačiau pirmiausia siūlome atkreipti dėmesį į pablogėjusį automobilio valdymą. Jeigu manevrai tampa nesklandūs ir automobilis krypsta į kurią nors pusę, tai signalas, kad su pakaba gali būti problemų. Žinoma, įvairūs pašaliniai, automobiliui nebūdingi garsai, taip pat visada signalizuoja apie įvairias automobilio bėdas. Tačiau jeigu tokį nespecifinį garsą girdite važiuodami per įvairias duobes ar nelygumus, tai greičiausiai teks remontuoti guolius, šarnyrus ar kitas detales.


Pakabos patikra – kaip tai atrodo?

Tikriausiai bene kiekvienas remontas neapsieina be pakabos patikros (važiuoklės diagnostika). Ji atliekama ant specialaus, sertifikuoto pakabos diagnostikos stendo. Jos metu nustatomas amortizatorių ir stabdžių efektyvumas ir, žinoma, labai atidžiai patikrinami kiti važiuoklės mazgai, pvz. vairo traukės, rato guoliai ir t.t. Atlikus išsamią pakabos diagnostiką, galima imtis remonto. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda mechanikai – atliks ne tik pakabos patikrą, bet ir kokybiškai suremontuos visus diagnozuotus gedimus.


Pakabos remontas Klaipedoje


Pakabos remontas Klaipėdoje – autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda

Autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda išskirtinai didelį dėmesį skiria kokybei. Todėl visada, be jokių išimčių, suteikiame realiai veikiančią garantiją tiek detalėms, tiek atliktiems remonto darbams. Jūsų patogumui turime visą parą veikiančią internetinę registraciją. Registruojame tik į laisvą vietą, todėl išvengiate laukimo eilėje. Taip pat visa automobilio remonto eiga – nuo registracijos pradžios iki pat remonto pabaigos – pranešama SMS žinutėmis. Pas mus galimas ne tik pakabos remontas, bet ir visi kiti automobilio remonto darbai (variklių remontas, turbinų remontas ir t.t.)Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223