Vairo stiprintuvo remontas (Klaipėda) – Proservisai Klaipėda

Ar pamenate laikus, kai norint pasukti vairą į vieną ar į kitą pusę, tekdavo sutelkti visas savo jėgas? Jeigu norite to išvengti, reguliariai atlikite profilaktinę automobilio patikrą ir pasirūpinkite, kad laiku būtų atliktas vairo stiprintuvo remontas. Klaipėda turi autoservisų tinklą Proservisai Klaipėda, kuris veikia ne tik Klaipėdoje, bet ir visuose kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tai autoservisų tinklas, kuris viską padarys už Jus. Jums beliks tik mėgautis darbų kokybe ir visos komandos profesionalumu.


 

Vairo stiprintuvo remontas, autservisas Klaipedoje


Vairo stiprintuvo remontas: neignoruokite ženklų

Ar galima pastebėti, kada Jūsų transporto priemonei gali būti reikalingas vairo stiprintuvo remontas? Žinoma, yra tam tikri požymiai, kurie nurodo, kada gali būti reikalinga šita paslauga. Tačiau būtina pabrėžti, kad panašūs ženklai gali byloti ir apie paslaugą – vairo kolonėlių remontas. Todėl, kas konkrečiai nutiko Jūsų automobiliui, gali nuspręsti tik automechanikas.


Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda specialistai visada atlieka automobilio techninę diagnostiką ir visą gedimų eigą aptaria kartu su Jumis. Remontuojame automobilius tik su Jūsų sutikimu ir išsiaiškinę, kad Jums nebelieka jokių papildomų klausimų. Taigi kokie ženklai gali pranešti Jums apie sugedusį vairo stiprintuvą?


  • Neignoruokite blogai besisukančio vairo. Jeigu Jūsų vairas pradeda strigti, ar tiesiog sunkiau sukasi, gali būti, kad praslysta stiprintuvo dirželis arba užsikerta vožtuvas.
  • Po automobiliu randate išbėgusio skysčio? Žinoma, priežasčių dėl to gali būti įvairių, pavyzdžiui, stabdžių sistemos gedimai. Tačiau tai taip pat gali būti ir vairo stiprintuvo gedimas. Dažniausiai pasitaikantys vairo mechanizmo gedimai ir būna susiję su blogu vairo stiprintuvo skysčio naudojimu.

Kyla klausimas, o ar įmanoma ką nors padaryti, kad vairo stiprintuvo remontas būtų išvengtas? Atsakymas gali nustebinti. Laiku keiskite tepalusSusisiekite su mūsų komanda ir pakeisime tepalus arba atliksime Jūsų automobiliui reikalingą remontą.

 


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Vairo stiprintuvo remontas – gedimų priežastys

Kaip ir kalbėjome, pačios pagrindinės vairo stiprintuvo gedimo priežastys būna susijusios su hidrauliniu skysčiu. Tikrai yra tikimybė, kad susidursite su vairo mechanizmo problemomis, jeigu naudosite netinkamus tepalus, pamiršite juos keisti arba apskritai jų pritrūks vairo stiprintuvo sistemoje. Galvojate, kaip gali jų pritrūkti? Būna, kad žarnelės sutrūkinėja arba atlaisvėja ir tada skystis išteka. O Jums darosi sunku sukti vairą posūkiuose. Jeigu nekreipsite dėmesio ir nesiruošite atlikti remonto, gali būti, kad Jums bus reikalingas – vairo stiprintuvo siurblio keitimas. O tai pareikalaus visai nemažai išlaidų.


O kokios gali būti Jūsų užmaršumo pasekmės? Kas gali nutikti, jeigu hidraulinio skysčio laiku nepakeisite? Jis gali pasenti ir sutirštėti. O sutirštėjęs skystis tikrai negalės gerai sutepti vairo sistemos. Beje, ar kada pagalvojote, kad tepalo kokybei nemažą įtaką daro ir Jūsų vairavimo stilius? Nieko gero nelaukite, jeigu perkaitinsite sistemą. O tai padaryti galite ilgai, be pertraukų manevruodami arba per intensyviai naudodami vairo stiprintuvą. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda ekspertai pasiruošę Jums duoti dar daugiau patarimų, kad automobilio remontas Jums būtų kaip įmanoma mažiau reikalingas.


Vairo stiprintuvo remontas Klaipedoje


Vairo stiprintuvo remontas Klaipėdoje – kaina

Visiems ramybės neduodantis klausimas: kokia galima paslaugos – vairo stiprintuvo remontas – kaina? Ar gali būti konkretus atsakymas? Tikrai ne. Visada, visų remontų kainos, gali būti su labai plačiu diapozonu. Tikrai dažnas atvejis, kai vairuotojas galvoja, kad suremontuos vien tik pavyzdžiui, vairo stiprintuvą, o atlikus diagnostiką, paaiškėja, kad automobilis turi dar aibę bėdų. Tačiau autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda darbuotojai, niekada primygtinai nesiūlys atlikti kitų automobilio dalių remonto, jeigu Jūs nenorėsite. Tai tik Jūsų pasirinkimas. Tačiau būtent dėl to, labai sunku pasakyti kokia gali būti tiksli paslaugos – vairo stiprintuvo remontas – kaina.


Tačiau galime užtikrinti, kad Proservisai Klaipėda, tai servisų tinklas, kuriame kainos visada sąžiningos ir racionalios. Jeigu ieškote gero santykio tarp kainos ir kokybės – tai tikrai verta kreiptis čia. Profesionalus darbas, malonus bendravimas, inovatyvios technologijos, ir visiems darbams suteikiama garantija – tai esame mes, autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda. Laukiame Jūsų užklausų. Pasiruošę visada atsakyti ir padėti. Suremontuosime bet kokį automobilio modelį. Tik pasitikėkite mūsų komanda. 


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223