Vairo kolonėlių remontas – Proservisai Klaipėda

Kaip Jūs apibūdintumėte sąvoką – geras automobilis? Tikriausiai kiekvienas turėtų skirtingus rodiklius apibūdinimui. Tačiau bene į kiekvieną apibrėžimą apie gerą automobilį įeitų būdvardis – komfortabilus. Kai kalbame apie automobilio komfortabilumą, dažniausiai galvojama apie važiuoklę. Tačiau važiuojant automobiliu, patogumą kuria visuma, į kurią įeina ir vairo sistema. O vienas iš sudėtingesnių vairo sistemos remontų – vairo kolonėlės remontas.


Vairo koloneliu remontas - Proservisai Klaipėda

 


Vairo kolonėlių funkcijos

Susidūrimo metu norite išvengti stipraus smūgio į vairą? Norite pasireguliuoti vairo aukštį bei nuotolį? Už tai atsakingos vairo kolonėlės. Neišsiplečiant į tikslų techninį aprašymą, vairo kolonėlė – transporto priemonės dalis, jungianti vairą su ratais. Todėl, kai Jūs sukate vairą, atitinkamai pasisuka ir ratai. Taip pat jos svarbios pritvirtinant ir kitas transporto priemonės dalis: tam tikras greičio dėžes ir pan. Taigi, norint išsaugoti visas funkcijas, vairo kolonėlių remontas – tikrai būtinas.


Vairo kolonėlių restauravimas – požymiai

O kaip žinoti, kad automobiliui reikalingas vairo kolonėlių restauravimas? Klaipėda turi autoservisų tinklą Proservisai Klaipėda, todėl kreipkitės į jį, pastebėjus šiuos požymius:

  • Sunkiai besisukantis vairas;
  • Pašaliniai garsai, sukant vairą;
  • Atsiradęs vairo „laisvumas“;
  • Dingstantis skystis vairo stiprintuvo sistemoje.

Kas nutiks, jeigu nesikreipsite į servisą, pastebėjus, kad norint pasukti vairą, tam prireikia milžiniškų pastangų? Ilgų samprotavimų nereikia. Tiesiog pagalvokite apie savo ir kitų eismo dalyvių saugumą. Sunkiai besisukantis vairas – stipriai sumažina galimybę laisvai manevruoti vairu. O jeigu atsidursite kritinėje, avarinėje situacijoje? Rizikuojate gyvybe. Todėl, jeigu Jums reikalingas vairo kolonėlių remontas, internetu arba skambučiu registruokitės autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Tiesa, reikia paminėti, keletą dalykų. Vairo kolonėlės gali būti remontuojamos arba restauruojamos. Kas konkrečiai tinka jūsų atveju, įvertinus situaciją, tą nuspręs mechanikas. O kitas dalykas – labai panašūs požymiai gali pranašauti ir apie tai, kad Jūsų transporto priemonei gali būti reikalingas – vairo stiprintuvo remontas. Šis abi paslaugas, visų modelių automobiliams, galima atlikti autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda.


O gal reikalingas vairo kolonėlių keitimas?

Amžinai ramybės neduodantis klausimas. Kas geriau? Vairo kolonėlių remontas ar vairo kolonėlių keitimas? Klaipėda – miestas, kuriame dirba praktiški ir kompetentingi autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda meistrai. Todėl jie pasiūlys patį geriausią ir protingiausią variantą, viską išsamiai paaiškins ir galutinį sprendimą galėsite priimti Jūs. Tačiau vieningos, vienareikšmiškos nuomonės, kas geriau – nėra. Žinoma, jeigu vairo kolonėlių restauravimas nebus laiku atliktas, tada jau be keitimo tikrai neapsieisite.


Svarbiausias dalykas, kalbant apie paslaugą – vairo kolonėlių keitimas – originalios, automobilio gamintojo nurodytos, detalės. Profesionaliai atliktas remontas su nekokybiškomis dalimis, neleis džiaugtis pilnavertiška vairavimo kokybe. Džiugu, kad autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda visada naudoja tik originalias automobilio dalis. Todėl kokybiškas remontas ir originalios dalys – puikus duetas, kalbant apie komfortabilų vairavimą.


Vairo kolonėlių remontas – kaina

Vairo kolonėlių remontas – vienas iš tų komponentų, kuris kuria saugumą kelyje. Todėl labai svarbu išsirinkti atsakingą ir kompetentingą meistrą. Kur galimas kokybiškas vairo kolonėlių remontas Klaipėdoje, Jums padės išsirinkti autoservisų tinklas Proservisai Klaipėda. Tačiau ar mes galime padėti išsirinkti, kur yra pigiausia vairo kolonėlių remonto kaina? Tikrai ne. Tačiau sąžiningas, racionalias ir skaidrias kainas – garantuojame.


 

Vairo koloneliu remontas Klaipedoje


Mūsų visi mechanikai dirba sąžiningai ir atsakingai. Esame tam, kad sumažintumėme Jums įtampą dėl remonto paslaugų ir padėtumėme mėgautis ilgomis, maloniomis kelionėmis. Todėl taisome visų modelių automobilius ir atliekame bene visas remonto paslaugas. Į mus galite kreiptis tiek dėl variklio remonto, tiek prireikus nudažyti automobilį, ar tiesiog – tepalų keitimui.

 


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223