Mechaninių pavarų dėžių remontas - Proservisai Klaipėda

Kokį automobilį renkatės vairuoti Jūs? Jums patrauklus automobilis su automatine pavarų dėže ar mechanine? Žaibišku greičiu populiarėja automatinės pavarų dėžės. Suprantama kodėl: komfortas. Tačiau visuomenėje vyrauja nuomonė, kad mechaninių pavarų dėžių remontas būna retesnis nei automatinių. Tai mitas, ar tiesa – pakalbėsime apie tai plačiau. Tačiau tikrai neretai tenka sutikti vairuotojų, kurie būtent dėl šios priežasties perka automobilį su mechanine pavarų dėže.


Mitas ar tiesa: mechaninių dėžių remontas retesnis?

Tikriausiai daugelis automobilių meistrų negalėtų visiškai 100 proc. tam pritarti. Kodėl? Ogi dėl labai paprastos priežasties – technologijos sparčiai tobulėja. Todėl ir automatinės pavarų dėžės, palyginus kokios jos buvo prieš 10 m., taip pat ženkliai patobulėjo ir genda tikrai mažiau, nei anais laikais.  Kitas dalykas – viskas labai priklauso nuo priežiūros. Tinkama jų priežiūra tikrai sumažina gedimų skaičių. Plačiau apie automatines pavarų dėžes galite paskaityti čia.


Mechaniniu pavaru deziu remontas


Mechaninių pavarų dėžių remontas tikrai yra rečiau sutinkamas. Ir priežiūra jos yra paprastesnė. Kaip buvo rašyta aukščiau: automatinės pavarų dėžių remontas gali būti išvengtas, bet reikia šiek tiek pasistengti. O mechaninių dėžių remontas išvengiamas net su minimaliomis pastangomis. Pakaks laiku keisti tepalus. Juos naudoti kokybiškus. Ir svarbiausia visada patikrinti, kad būtų tinkamas jų kiekis, nes jeigu lieka per mažai – negerai. Greičiau įvyksta nusidėvėjimas ar pagrindinių detalių perkaitimas.


Mechaninių pavarų dėžių remontas: TOP gedimai

Ar teko girdėti, kad pagrindinės mechaninių pavarų dėžių dalys – krumpliaratis ir guoliai? Nenuostabu, kad ir dauguma gedimų būna susijusių pagrinde su šiomis dalimis. Tarkime, Jūs labai mėgstate ekstremalų važinėjimą? Arba ilgai, bet greitai važiuojate žema pavara? Tikėtina, kad tokiais atvejais lūš krumpliaratis. O štai, jeigu netikrinate alyvos lygio, gali tekti remontuoti guolius. Taip pat, jeigu patenka kokios nors atplaišos nuo kitų detalių, irgi gali sugadinti tiek krumpliaratį, tiek guolį. Visais atvejais, gali būti girdimas koks nors neaiškus, automobiliui nebūdingas garsas. Todėl visada – išgirdus bent menkiausią triukšmą, keistą garsą – būtinai kreipkitės konsultacijai į autoservisą. Paslaugos - mechaninių pavarų dėžių remontas - kaina gali tapti ženkliai mažesnė, jeigu laiku bus atrastas gedimas. 


Registracija
Internetu arba +37068324223


Mechaninių pavarų dėžių remontas Klaipėdoje – TOP servisas

Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda atliekamas visų mechaninių pavarų dėžių remontas. Pas mus galėsite atlikti ir kitus automobilio remonto darbus: susiremontuoti važiuoklę, nusidažyti automobilį arba tiesiog pasitikrinti jį prieš nusiperkant. Prieš imantis darbų, visada atliekame automobilio diagnostiką. Tai padeda tiksliai nustatyti gedimus, todėl remontas atliekamas greičiau ir pigiau. Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų. Visoms detalėms bei remonto darbams suteikiame realiai veikiančią garantiją.


Mechaniniu pavaru deziu remontas Proservisai


Laimingi klientai – mūsų turtas, o mūsų reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, Proservisai Klaipėda tinkle automobilio remonto kaina yra paskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių ir manipuliacijų. Laukiame Jūsų skambučio arba registracijos internetu. Raskite mechaninių dėžių remontui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje. Tikimės, kad atradę mus, automobilio remonto darbai nebetaps Jums iššūkiu ar galvos skausmu. 


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223