Starterių remontas Klaipėdoje - Proservisai Klaipėda

Visiškai nesudėtinga suprasti kada reikalingas starterių remontas. Tiesiog – automobilis ima ir neužsiveda. Arba tai padaro iš kelių bandymų. Kodėl taip nutinka? Kodėl ši problema tampa aktuali žiemos metu? Ir apskritai, kas yra starteris? O kur galimas starterių remontas Klaipėdoje?


Starteris paima elektros srovę iš akumuliatoriaus, Jums pasukus automobilio raktelį. Taigi kalbant paprastai, jis reikalingas tam, kad užsivestų variklis ir Jūsų transporto priemonė pradėtų važiuoti. Bet kuris starteris yra sudarytas iš elektros variklio, solenoido ir bendekso. Dažniausiai starterio remontas reikalingas tada, kai sugenda akumuliatorius arba bet kuri kita starterio dalis.


Starterio remontas Klaipedoje


Generatorių ir starterių remontas – sąsajos

Kaip jau kalbėjome – starterio užduotis užvesti variklį, raktelio pasukimu, naudojant akumuliatoriaus energiją. Tačiau tam, kad ta energija nedingtų, kad akumuliatorius neišsikrautų, reikalingas – generatorius. Kaip matome, abu šie elementai sąveikauja kartu su akumuliatoriumi.  Todėl tikrai pakankamai dažnai generatoriaus gedimai būna susiję ir su starteriu. 


Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda galimas abiejų šių dalykų remontas. Ir ne tik. Atliekame visus automobilio remonto darbus. Galime padėti Jums ir tada, kai reikalingas variklio remontas, kai ieškote kur nusidažyti automobilį ar tiesiog atlikti profilaktinę automobilio patikrą. Beje, kalbant apie automobilio patikrą...


Starterio remontas žiemos metu

Labai geras, kokybiškas starteris mums reikalingas šaltuoju metų laiku. Atšalus orams, starterio darbo krūvis labai padidėja. Todėl jis dėvėsi kelis kartus greičiau ir po žiemos šalčių starterio remontas dažnas atvejis. Žiemą būtina šią dalį prižiūrėti ir „pasaugoti“, nes sugadintas starteris gali gadinti akumuliatorių. Beje, blogas generatoriaus darbas, irgi gali lemti blogą variklio užvedimą žiemos metu.


Tik nepriekaištingai veikiantis starteris nekels rūpesčių užvedant automobilio variklį net ir šaltą žiemą. Žinoma, visos kitos automobilio dalys ir sistemos privalo veikti taip pat nepriekaištingai. Todėl autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda specialistai pataria visada atlikti profilaktinę techninę automobilio apžiūrą prieš žiemos sezoną. Pakeisime tepalus, patikrinsime ratų suvedimą. Pasirūpinsime, kad kelionės su autoservisų tinklu Proservisai Klaipėda būtų saugios.


 

Registracija
Internetu arba +37068324223

 


Starterio remontas Klaipėdoje: sudėtingas reikalas?

Klaipėdoje veikiančio autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda darbuotojai pastebi, kad populiarėja mada – “pasidarysiu pats”. Tačiau starterių remontą, atlikti namų sąlygomis, būtų pakankamai sunku. Norint jį suremontuoti, pirmiausia reikia jį išimti. O tą padaryti yra pakankamai sudėtinga, nes starterį rasite bene pačioje nepatogiausioje vietoje.


Norėdami patys atlikti remontą, turėsite ne tik apsišarvuoti milžiniška kantrybe, bet tam reikės ir specialių įrankių. Kam nervintis, jeigu galima atvažiuoti į patikimą autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda servisą, kuriame starterių remontas bus atliktas nepriekaištingai? Proservisai Klaipėda turi visą reikiamą įrangą, o mechanikų žinios, patirtis ir atkaklumas leis darbą atlikti pakankamai greitai.


Reikia paminėti, kad kartais nutinka taip, kad starterio nebeapsimoka remontuoti ir Jums gali prireikti tokio dalyko, kaip – starterio keitimas. Kaina paslaugos dažnai būna didesnė nei remonto. Tačiau mūsų mechanikai niekada Jums to nesiūlys, jei tai nebus būtina.  O ir pati starterio keitimo kaina gali labai priklausyti nuo įvairių niuansų. Skambinkite, klauskite, jeigu turite klausimų. Arba registruokitės internetu.


Kodėl starterio remontas – Proservisai Klaipėda?

Visiems remonto darbams autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda yra suteikiama reali garantija. O tai reiškia, kad visus garantinius gedimus sutvarkysime nemokamai. Ar pas mus nemokami tik garantiniai gedimų šalinimai? Tikrai ne. Nemokamai registruojame klientus pas tą specialistą, kuris su Jūsų automobilio gedimu yra susidūręs daugiausiai kartų. Todėl Jūsų automobilis bus suremontuojamas žymiai greičiau ir kokybiškiau. Raskite starterio remontui tinkamiausią autoservisą Klaipėdoje.


Automobilio remontas Klaipedoje: starterio remontas


Starterio remontas – kaina

Profesionalumas, kokybė ir remonto greitis – itin vertinami dalykai. Tačiau remonto paslaugų kainos taip pat aktualios. O kokia tokios paslaugos, kaip – starterių remontas – kaina? Ji visada autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda paskaičiuojama individualiai. Prieš imantis remonto darbų, atliekama starterio diagnostika. Jos metu mechanikas pamato visus gedimus ir sudaro darbų planą bei paskaičiuoja sąmatą. Viskas suderinama su Jumis. Ir tik tada, kai Jums viskas aišku, kai kaina tenkina, imamasi remonto darbų. Taigi autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda – ne tik profesionalūs remonto darbai, bet ir visada sąžiningos bei skaidrios kainos. Maloniai Jūsų laukiame.


Registracija
Internetu arba +37068324223


NAUDA JUMS!

Gausite realiai veikiančią garantiją

Automobilių remontui, atliktam bet kuriame mūsų tinklo autoservise, suteikiama realiai veikianti garantija. Ką tai reiškia? Jei po atlikto remonto gedimas pasikartojo, o tą lėmė nekokybiškai atlikti remonto darbai, ar nekokybiškos autoserviso remonto metu naudotos naujos detalės - autoservisas tokį gedimą šalina pakartotinai. Jei garantinio remonto metu neatsiranda papildomų gedimų, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Kilus ginčui, dėl garantijos sąlygų tarp kliento ir autoserviso, klientų skundus nagrinėja Proservisai Klaipėda techninis advokatas. Kas tai?


Garantija yra užtikrinama ne vien įstatymais, bet ir nemokama techninio advokato paslauga. Autoservisų tinklo Proservisai Klaipėda klientai visada gali kreiptis į operatorių, kad praneštų apie nesąžiningą ar nekokybišką aptarnavimą. Techninis advokatas pasiruošęs ištirti bet kokį kliento OBJEKTYVŲ skundą ir įrodžius dėl autoserviso kaltės atsiradusią žalą, klientui padėti iš autoserviso išsireikalauti atsiradusių nuostolių padengimo ar klaidų ištaisymo.


Sutaupysite, nes Jūsų automobilį aptarnaus efektyviai dirbantys profesionalai

Stengiamės registruoti į tą servisą, kuriame Jūsų automobilio remonto darbus atliks labiausiai jūsų automobilio gedimo požymius išmanantis, daugiausiai patirties turintis meistras. Tokiu būdu gedimai šalinami tikslingai, o remontas atliekamas greičiau, kainuoja mažiau ir sumažėja pakartotinio (garantinio) remonto rizika. Taip pat eliminuojama rizika, kad teks ieškoti kito autoserviso, kuriame tie patys gedimai bus šalinami ir apmokami iš naujo.


Būsite nuolat informuojami

Pasitelkus IT sprendimus remonto proceso metu su klientais vykdoma pastovi komunikacija. Gausite visą reikiamą informaciją apie registracijos būseną; priminimus, apie artėjantį atvykimo į autoservisą laiką; remonto eigą ir jo pabaigą. Taip pat nuolat būsite informuojami apie remonto eigos pasikeitimus, todėl nebūsite pastatomi prieš faktą, bus lengviau planuoti savo laiką ir sąnaudas.


Turėsite užsakymų istoriją

Registracijos metu sukuriama užsakymo paskyra, kurią lengvai galėsite rasti prisijungę prie mūsų sistemos. Joje rasite reikiamą informaciją apie savo esamų užsakymų būseną ir buvusių užsakymų istoriją.


Sutaupysite nemažai laiko

Visus klientus registruojame tik į laisvas vietas autoservise, todėl remonto darbai arba pirminė patikra, konsultacija dažniausiai pardedama iš karto, kai tik pristatote savo automobilį. Jei aktualu, remontui registruojame arčiau Jūsų esančiame autoservise. Registruojantis automobilio remontui pas mus, klientams nereikia gaišti laiko nuolat skambinant ir ieškant laisvos vietos autoservisuose - "online" režimu matome mūsų tinklo autoservisų užimtumą.


Išleisite mažiau pinigų

Dirbame atsakingai ir skaidriai. Autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda darbai pradedami tik su klientu suderinus numatomų remonto darbų apimtis, eigą ir kainą. Remonto darbai pradedami tik užsakovui sutikus.


Laimingi klientai – esminis turtas. Reputacija – sėkmės garantas, todėl galite būti tikri, jog autoservisų tinkle Proservisai Klaipėda visada būsite aptarnauti mandagiai, kokybiškai, patikimai. Užtikriname, kad mūsų tinkle automobilio remonto kaina yra apskaičiuojama teisingai, be jokių apgaulių, manipuliacijų. Racionalią kainą užtikrina profesionali įranga, mažinanti remonto klaidų atvejus ir tikslingas remonto darbų paskirstymas specialistams.


Registracija
Internetu arba +37068324223